DSFR (3.0.0-rc1) - en to az translation catalogue (82 entries)

en: Content
az: Məzmun

en: Homepage
az: Əsas səhifə

en: Download
az: Yüklə

en: Version
az: Versiya

en: unpublished
az: nəşr olunmayıb

en: Tag
az: Teq

en: Size
az: Ölçü

en: Search
az: Axtarış

en: None
az: Yoxdur

en: Display settings
az: Ekran parametrləri

en: Message
az: Mesaj

en: Password
az: Parol

en: Go to previous page
az: Əvvəlki səhifəyə keç

en: Go to next page
az: Növbəti səhifəyə keç

en: Help
az: Dəstək

en: Summary
az: Xülasə

en: Small
az: Balaca

en: Large
az: Böyük

en: Display
az: Monitor

en: You are not authorized to access this page.
az: Sizin bu səhifəyə daxil olmaq icazəniz yoxdur.

en: Upload
az: Yükləmə

en: Access denied
az: Giriş qadağandır

en: Page title
az: Səhifə başlığı

en: Page
az: Səhifə

en: Bottom
az: Aşağı

en: Breadcrumb
az: Çörək qırıntıları

en: Logo
az: loqo

en: Header
az: Başlıq

en: Footer
az: Aşağı hissə

en: Advanced
az: Əlavə

en: Medium
az: Orta

en: General
az: Əsas

en: Table
az: Cədvəl

en: Navigation
az: Naviqasiya

en: Log in
az: Loqin

en: Button
az: Düymə

en: Tools
az: Alətlər

en: Position
az: Vəzifə

en: Close
az: Bağlı

en: Show
az: Göstər

en: Notice
az: Xəbərdarlıq

en: Create new account
az: Yeni hesab yaratmaq

en: Tabs
az: Tablar

en: Next page
az: Növbəti səhifə

en: Select
az: Seçin

en: Go to first page
az: Birinci səhifəyə keçin

en: Go to last page
az: Son səhifəyə keçin

en: Form
az: Forma

en: Hide
az: Gizlət

en: Page not found
az: Səhifə tapılmadı

en: Favicon
az: Favikon

en: Translate
az: Tərcümə etmək

en: Main navigation
az: Əsas naviqasiya

en: Primary tabs
az: Əsas tablar

en: Secondary tabs
az: İkinci dərəcəli nişanlar

en: Your email address
az: Sizin e-poçt ünvanınız

en: Card
az: Kart

en: Placeholder
az: Köməkçi söz

en: Pagination
az: Səhifələmə

en: User pictures in posts
az: Yazılarda istifadəçi şəkilləri

en: User pictures in comments
az: Şərhlərdə istifadəçi şəkilləri

en: Shortcut icon
az: Qısayol piktoqramı

en: Powered by Drupal
az: Drupal tərəfindən dəstəklənir

en: Alert
az: Xəbərdarlıq

en: Breadcrumbs
az: Çörək qırıntıları

en: Status messages
az: Vəziyyət mesajları

en: Main page content
az: Əsas səhifə məzmunu

en: User verification status in comments
az: Şərhlərdə istifadəçi doğrulama statusu

en: Maintenance mode
az: Baxım rejimi

en: Current page
az: Cari səhifə

en: Highlighted
az: Vurğulanan

en: Previous page
az: Əvvəlki səhifə

en: Footer Top
az: Alt hissə üstü

en: Subscribe to @title
az: @title abunə olun

en: Text Formats
az: Mətn Formatları

en: Choose a file
az: Faylı seç

en: Last page
az: Son səhifə

en: Primary menu
az: Əsas menyu

en: Reset your password
az: Parolunuzu sıfırlayın

en: Site branding
az: Saytın markalanması

en: You have not created any content types yet. Go to the <a href="@create_content">content type creation page</a> to add a new content type.
az: Siz hələ heç bir məzmun növü yaratmamısınız. Yeni məzmun növü əlavə etmək üçün <a href="@create_content">məzmun növünün yaradılması səhifəsinə</a> keçin.

en: First page
az: Birinci səhifə
