DSFR (3.0.2) - en to lt translation catalogue (81 entries)

en: Content
lt: Turinys

en: Homepage
lt: Svetainė

en: Download
lt: Atsisiųsti

en: Version
lt: Versija

en: unpublished
lt: nepublikuota

en: Tag
lt: Žymė

en: Size
lt: Dydis

en: Search
lt: Paieška

en: None
lt: Joks

en: Display settings
lt: Rodyti nuostatas

en: Message
lt: Žinutė

en: Password
lt: Slaptažodis

en: Quote
lt: Kaina

en: Link
lt: Nuoroda

en: Go to previous page
lt: Atgal į buvusį puslapį

en: Go to next page
lt: Toliau į kitą puslapį

en: Help
lt: Pagalba

en: Summary
lt: Įžanga

en: Top
lt: Viršus

en: Small
lt: Mažas

en: Large
lt: Didelis

en: Display
lt: Rodymas

en: You are not authorized to access this page.
lt: Šis puslapis skirtas tik nariams.

en: Upload
lt: Įkelti

en: Access denied
lt: Prieiga uždrausta

en: Page title
lt: Puslapio pavadinimas

en: Page
lt: Puslapis

en: Bottom
lt: Apačia

en: Breadcrumb
lt: Kelias

en: Logo
lt: Logotipas

en: Header
lt: Antraštė

en: Footer
lt: Poraštė

en: Advanced
lt: Papildomai

en: Medium
lt: Vidutinis

en: Code
lt: Kodas

en: General
lt: Bendras

en: Table
lt: Lentelė

en: Navigation
lt: Navigacija

en: Log in
lt: Prisijungti

en: Button
lt: Mygtukas

en: Tools
lt: Įrankiai

en: Position
lt: Pozicija

en: Close
lt: Uždaryti

en: Show
lt: Rodyti

en: Features
lt: Savybės

en: Notice
lt: Įspėjimas

en: Create new account
lt: Registracija

en: You are here
lt: Jūs esate čia

en: Tabs
lt: Kortelės

en: Next page
lt: Sekantis puslapis

en: Select
lt: Pasirinkti

en: Go to first page
lt: Eiti į pirmą puslapį

en: Go to last page
lt: Eiti į paskutinį puslapį

en: Form
lt: Forma

en: Hide
lt: Slėpti

en: Page not found
lt: Puslapis nerastas

en: Newsletter
lt: Naujienlaiškis

en: Simplenews
lt: Naujienlaiškių modulis (Simplenews)

en: Translate
lt: Versti

en: Main navigation
lt: Pagrindinė navigacija

en: Primary tabs
lt: Pirminės kortelės

en: Secondary tabs
lt: Antrinės kortelės

en: Main menu
lt: Pagrindinis meniu

en: Checkbox
lt: Žymimasis langelis/Checkbox

en: Placeholder
lt: Vietaženklis

en: Pagination
lt: Puslapiavimas

en: User pictures in posts
lt: Narių paveiksliukai įrašuose

en: User pictures in comments
lt: Narių paveiksliukai komentaruose

en: Shortcut icon
lt: Trumpinio ikona

en: Powered by Drupal
lt: Svetainė naudoja Drupal.

en: Status messages
lt: Būsenos žinutės

en: Main page content
lt: Pagrindinio puslapio turinys

en: User verification status in comments
lt: Nario patvirtinimo būsena komentaruose

en: Maintenance mode
lt: Techninio aptarnavimo būsena

en: Highlighted
lt: Paryškintas

en: Previous page
lt: Buvęs puslapis

en: Text Formats
lt: Teksto fomatai

en: Primary menu
lt: Pagrindinis meniu

en: Reset your password
lt: Atstatyti slaptažodį

en: Submitted by @author_name on @date
lt: Paskelbė @author_name - @date

en: User account menu
lt: Nario paskyros meniu
