DSFR (3.0.3) - en to ne translation catalogue (64 entries)

en: Content
ne: विषयवस्तु

en: Homepage
ne: गृहपृष्ठ

en: Version
ne: संस्करण

en: Size
ne: आकार

en: Search
ne: खोज्नुहोस्

en: None
ne: कुनै पनि होइन

en: Message
ne: सन्देश

en: Password
ne: पासवर्ड

en: Link
ne: लिङ्क

en: Go to previous page
ne: अघिल्लो पृष्ठमा जानुहोस्

en: Go to next page
ne: अर्को पृष्ठमा जानुहोस्

en: Help
ne: सहयोग

en: Top
ne: माथि

en: Display
ne: प्रदर्शन

en: You are not authorized to access this page.
ne: यो पृष्ठको उपयोग गर्न तपाईलाई अनुमति छैन

en: Upload
ne: अपलोड

en: Access denied
ne: प्रवेश निषेध

en: Page title
ne: पृष्ठको शीर्षक

en: Page
ne: पृष्ठ

en: Breadcrumb
ne: ब्रेडक्रम्ब

en: Logo
ne: ब्याज

en: Header
ne: हेडर

en: Footer
ne: फुटर

en: Advanced
ne: बिस्तृत

en: Medium
ne: माध्यम

en: Code
ne: कोड

en: Table
ne: तालिका

en: Navigation
ne: नेभिगेसन

en: Log in
ne: लग-ईन गर्नुहोस

en: Button
ne: बटन

en: Share
ne: सेयर गर्नुहोस्

en: Show
ne: देखाउनुहोस्

en: Create new account
ne: नयाँ खाता बनाउनुहोस्।

en: You are here
ne: तपाई यहाँ हुनुहुन्छ

en: Tabs
ne: ट्याबहरू

en: Next page
ne: अर्को पृष्ठ

en: Go to first page
ne: पहिलो पृष्ठमा जानुहोस्

en: Go to last page
ne: अन्तिम पृष्ठमा जानुहोस्

en: Hide
ne: लुकाउनुहोस्

en: Page not found
ne: पृष्ठ भेटिएन

en: Translate
ne: अनुवाद

en: Main navigation
ne: मुख्य नेभिगेशन

en: Primary tabs
ne: प्राथमिक टैब्स

en: Secondary tabs
ne: माध्यमिक ट्याबहरू

en: Main menu
ne: मुख्य मेनु

en: Pagination
ne: पृष्ठांकन

en: User pictures in posts
ne: लेखहरुमा प्रयोगकर्ताको तस्बिर

en: User pictures in comments
ne: कमेन्टमा प्रयोगकर्ताको तस्बिर

en: Shortcut icon
ne: सानो प्रतिमा

en: Powered by Drupal
ne: ड्रुपलबाट संचालित

en: Main page content
ne: मुख्य पृष्ठको विषयवस्तु

en: User verification status in comments
ne: कमेन्टमा प्रयोगकर्ता प्रमाणीकरण स्थिती

en: Highlighted
ne: हाइलाइटेड

en: Previous page
ne: अघिल्लो पृष्ठ

en: Footer Top
ne: फुटर शीर्ष

en: Text Formats
ne: पाठ ढाँचाहरू

en: Last page
ne: अन्तिम पृष्ठ

en: Primary menu
ne: प्राथमिक मेनु

en: Site branding
ne: साइट ब्रान्डिङ

en: You have not created any content types yet. Go to the <a href="@create_content">content type creation page</a> to add a new content type.
ne: तपाईंले अहिलेसम्म कुनै पनि सामग्री प्रकारहरू सिर्जना गर्नुभएको छैन। नयाँ सामग्री प्रकार थप्न <a href="@create_content">सामग्री प्रकार सिर्जना पृष्ठ</a> मा जानुहोस्।

en: First page
ne: पहिलो पृष्ठ

en: Submitted by @author_name on @date
ne: @author_name द्वारा @date मा पेश गरिएको

en: User account menu
ne: प्रयोगकर्ता खाता मेनु

en: Go to page @key
ne: @key पृष्ठमा जानुहोस्
