DSFR (8.x-1.6) - en to hy translation catalogue (17 entries)

en: Content
hy: Պարունակություն

en: Size
hy: Չափ

en: Search
hy: Որոնել

en: None
hy: Ոչ մի

en: Display settings
hy: Ցուցադրության պարամետրերը

en: Message
hy: Հաղորդագրություն

en: Center
hy: Կենտրոն

en: Go to previous page
hy: Անցնել նախորդ էջին

en: Go to next page
hy: Անցնել հաջորդ էջին

en: Help
hy: Օգնություն

en: Display
hy: Ցուցադրել

en: Menu
hy: Ընտրացանկ

en: Logo
hy: Լոգո

en: Footer
hy: Էջի ներքևի հատված

en: System
hy: Համակարգ

en: General
hy: Ընդհանուր

en: Left
hy: Ձախ
