DSFR (8.x-1.6) - en to ro translation catalogue (40 entries)

en: Content
ro: Conținut

en: Size
ro: Mărime

en: Search
ro: Căutare

en: None
ro: Nimic

en: Display settings
ro: Setări de afişare

en: Message
ro: Mesaj

en: Center
ro: Centru

en: Go to previous page
ro: Mergi la pagina anterioară

en: Go to next page
ro: Mergeți la pagina următoare

en: Help
ro: Ajutor

en: Core
ro: Nucleu

en: Display
ro: Afișaj

en: Menu
ro: Meniu

en: Logo
ro: Siglă

en: Header
ro: Cap

en: Footer
ro: Subsol

en: Welcome
ro: Bine ați venit

en: Advanced
ro: Avansat

en: System
ro: Sistem

en: Example
ro: Exemplu

en: Deny
ro: Interzice

en: Position
ro: Poziţie

en: Close
ro: Închideți

en: Left
ro: Stânga

en: Right
ro: Dreapta

en: Tabs
ro: Taburi

en: Next page
ro: Pagina următoare

en: Go to first page
ro: Mergi la prima pagină

en: Go to last page
ro: Mergeți la ultima pagină

en: Primary tabs
ro: Filele principale

en: Secondary tabs
ro: Taburi secundare

en: Your email address
ro: Adresa dumneavoastră de e-mail

en: Main menu
ro: Meniu principal

en: Pagination
ro: Paginație

en: Highlighted
ro: Evidențiat

en: Previous page
ro: Pagina anterioară

en: Last page
ro: Ultima pagină

en: Primary menu
ro: Meniu principal

en: First page
ro: Prima pagină

en: Submitted by @author_name on @date
ro: Postat de @author_name la @date
