DSFR (8.x-1.6) - en to sr translation catalogue (15 entries)

en: Content
sr: Садржај

en: Size
sr: Величина

en: Search
sr: Претрага

en: Message
sr: Порука

en: Menu
sr: Мени

en: Breadcrumb
sr: Мрвице

en: Logo
sr: Лого

en: Footer
sr: Подножје

en: Welcome
sr: Добродошли

en: Newsletter
sr: Билтен

en: Primary tabs
sr: Примарни табови

en: Secondary tabs
sr: Секундарни табови

en: Your email address
sr: Е-мејл адреса

en: Main menu
sr: Главни мени

en: Submitted by @author_name on @date
sr: Поднео @author_name на дан @date
