DSFR (8.x-1.6-beta3) - en to sv translation catalogue (53 entries)

en: Content
sv: Innehåll

en: Size
sv: Storlek

en: Search
sv: Sök

en: None
sv: Ingen

en: Display settings
sv: Inställningar för visning

en: Message
sv: Meddelande

en: Center
sv: Centrerad

en: Go to previous page
sv: Gå till föregående sida

en: Go to next page
sv: Gå till nästa sida

en: Help
sv: Hjälp

en: Core
sv: Kärna

en: Display
sv: Visa

en: Menu
sv: Meny

en: Page title
sv: Sidtitel

en: Breadcrumb
sv: Länkstig

en: Logo
sv: Logotyp

en: Header
sv: Sidhuvud

en: Footer
sv: Sidfot

en: Welcome
sv: Välkommen

en: Advanced
sv: Utökad

en: General
sv: Allmän

en: Example
sv: Exempel

en: Deny
sv: Neka

en: Tools
sv: Verktyg

en: Close
sv: Stäng

en: Accept
sv: Accepterar

en: Left
sv: Vänster

en: Right
sv: Höger

en: Tabs
sv: Flikar

en: Next page
sv: Nästa sida

en: Go to first page
sv: Gå till första sidan

en: Go to last page
sv: Gå till sista sidan

en: Newsletter
sv: Nyhetsbrev

en: Main navigation
sv: Huvudmeny

en: Primary tabs
sv: Primära flikar

en: Secondary tabs
sv: Sekundära flikar

en: Your email address
sv: Din e-postadress

en: Main menu
sv: Huvudmeny

en: Pagination
sv: Paginering

en: Powered by Drupal
sv: Drivs av Drupal

en: Breadcrumbs
sv: Länkstigar

en: Library
sv: Bibliotek

en: Status messages
sv: Statusmeddelande

en: Main page content
sv: Huvudsakligt sidinnehåll

en: Highlighted
sv: Framhävd

en: Previous page
sv: Föregående sida

en: Footer Top
sv: Sidfot Topp

en: Last page
sv: Sista sidan

en: Primary menu
sv: Primär meny

en: Site branding
sv: Webbplatsens varumärke

en: First page
sv: Första sidan

en: Submitted by @author_name on @date
sv: Inlagt av @author_name @date

en: User account menu
sv: Meny för användarkonto
