DSFR for Drupal (1.5.0) - en to az translation catalogue (42 entries)

en: Content
az: Məzmun

en: Disabled
az: Söndürülüb

en: Enabled
az: Qoşulub

en: Homepage
az: Əsas səhifə

en: Version
az: Versiya

en: unpublished
az: nəşr olunmayıb

en: Search
az: Axtarış

en: Display settings
az: Ekran parametrləri

en: Container
az: Konteyner

en: Help text
az: Kömək mətni

en: Go to previous page
az: Əvvəlki səhifəyə keç

en: Go to next page
az: Növbəti səhifəyə keç

en: Menu
az: Menyu

en: Theme
az: Tema

en: Page title
az: Səhifə başlığı

en: Breadcrumb
az: Çörək qırıntıları

en: Web Server
az: Veb server

en: Database
az: Məlumatlar bazası

en: Footer
az: Aşağı hissə

en: System
az: Sistem

en: Tools
az: Alətlər

en: Close
az: Bağlı

en: Show
az: Göstər

en: Tabs
az: Tablar

en: Next page
az: Növbəti səhifə

en: Page not found
az: Səhifə tapılmadı

en: Memory limit
az: Yaddaş limiti

en: Main navigation
az: Əsas naviqasiya

en: Primary tabs
az: Əsas tablar

en: Secondary tabs
az: İkinci dərəcəli nişanlar

en: Pagination
az: Səhifələmə

en: Footer Bottom
az: Alt hissə aşağı

en: Status messages
az: Vəziyyət mesajları

en: Current page
az: Cari səhifə

en: Previous page
az: Əvvəlki səhifə

en: Footer Top
az: Alt hissə üstü

en: Show row weights
az: Sıra çəkilərini göstərin

en: Hide row weights
az: Sıra çəkilərini gizlədin

en: Last Cron Run
az: Son Cron İşəsalınması

en: Last page
az: Son səhifə

en: Drupal Version
az: Drupal versiyası

en: First page
az: Birinci səhifə
