DSFR for Drupal (1.5.3) - en to lt translation catalogue (41 entries)

en: Content
lt: Turinys

en: Disabled
lt: Išjungta

en: Enabled
lt: Įjungta

en: Homepage
lt: Svetainė

en: Version
lt: Versija

en: unpublished
lt: nepublikuota

en: Search
lt: Paieška

en: Display settings
lt: Rodyti nuostatas

en: Container
lt: Konteineris

en: Help text
lt: Pagalbos tekstas

en: Go to previous page
lt: Atgal į buvusį puslapį

en: Go to next page
lt: Toliau į kitą puslapį

en: Menu
lt: Meniu

en: Theme
lt: Tema

en: Page title
lt: Puslapio pavadinimas

en: Breadcrumb
lt: Kelias

en: Web Server
lt: Žiniatinklio serveris

en: Database
lt: Duomenų bazė

en: Footer
lt: Poraštė

en: System
lt: Sistema

en: Tools
lt: Įrankiai

en: Close
lt: Uždaryti

en: Show
lt: Rodyti

en: Tabs
lt: Kortelės

en: Next page
lt: Sekantis puslapis

en: Log level
lt: Rašymo lygis

en: Page not found
lt: Puslapis nerastas

en: Memory limit
lt: Atminties limitas

en: Main navigation
lt: Pagrindinė navigacija

en: Primary tabs
lt: Pirminės kortelės

en: Secondary tabs
lt: Antrinės kortelės

en: Main menu
lt: Pagrindinis meniu

en: Pagination
lt: Puslapiavimas

en: Status messages
lt: Būsenos žinutės

en: Previous page
lt: Buvęs puslapis

en: Show row weights
lt: Rodyti eilučių svorius

en: Hide row weights
lt: Slėpti eilučių svorius

en: Last Cron Run
lt: Paskutinis Cron darbo paleidimas

en: Drupal Version
lt: Drupal versija

en: Primary admin actions
lt: Pirminiai administravimo veiksmai

en: General System Information
lt: Pagrindinė sistemos informacija
