Direct Module Upload Audio (1.0.0) - en to ar translation catalogue (6 entries)

en: Remove
ar: حذف

en: Default
ar: الافتراضي

en: Custom
ar: مخصّص

en: Autoplay
ar: تشغيل آلي

en: Bundle
ar: الحزمة

en: Maximum file size
ar: الحد الأقصى لحجم الملف
