Direct Module Upload Audio (1.0.0) - en to lt translation catalogue (6 entries)

en: Remove
lt: Pašalinti

en: Default
lt: Numatytasis

en: Custom
lt: Savitas

en: Upload failed.
lt: Atsiuntimas nepavyko.

en: Bundle
lt: Paketas

en: Media Type
lt: Medijos tipas
