Data Visualisation Framework (2.0.2) - en to lt translation catalogue (21 entries)

en: Value
lt: Reikšmė

en: None
lt: Joks

en: - None -
lt: - Joks -

en: Settings
lt: Nustatymai

en: Label
lt: Etiketė

en: Options
lt: Nustatymai

en: Fields
lt: Laukeliai

en: Width
lt: Plotis

en: Add line
lt: Pridėti linija

en: Table
lt: Lentelė

en: Start
lt: Pradžia

en: End
lt: Pabaiga

en: Ascending
lt: Didėjančia tvarka

en: Descending
lt: Mažėjančia tvarka

en: Filters
lt: Filtrai

en: Delimiter
lt: Skyriklis

en: Middle
lt: Vidurinis

en: Standard
lt: Standartinis

en: - Select -
lt: - Pasirinkite -

en: Table settings
lt: Lentelės nustatymai

en: Upload destination
lt: Įkėlimo paskirtis
