Data Visualisation Framework (8.x-1.0-alpha1) - en to fa translation catalogue (18 entries)

en: Value
fa: مقدار

en: None
fa: هیچ

en: - None -
fa: - هیچکدام -

en: Settings
fa: تنظیمات

en: Label
fa: برچسب

en: URL
fa: نشانی

en: Options
fa: گزینه‌ها

en: Fields
fa: فیلدها

en: Width
fa: عرض

en: Add line
fa: افزودن خط

en: Table
fa: جدول

en: End
fa: پایان

en: Ascending
fa: صعودی

en: Descending
fa: نزولی

en: Standard
fa: استاندارد

en: - Select -
fa: - انتخاب -

en: Expression
fa: عبارت

en: Min
fa: حداقل
