Data Visualisation Framework (8.x-1.0-alpha1) - en to ur translation catalogue (5 entries)

en: Value
ur: قیمت

en: - None -
ur: - کوئی بھی نہیں -

en: Settings
ur: ترتیبات

en: Label
ur: عنوان

en: URL
ur: یو آر ایل
