DXPR Builder - en to el translation catalogue (130 entries)

en: Title
el: Τίτλος

en: Images
el: Εικόνες

en: Status
el: Κατάσταση

en: Prefix
el: Πρόθεμα

en: Suffix
el: Επίθεμα

en: Delete
el: Διαγραφή

en: Operations
el: Λειτουργίες

en: Content
el: Περιεχόμενο

en: Type
el: Τύπος

en: Actions
el: Ενέργειες

en: Confirm
el: Επιβεβαίωση

en: Cancel
el: Άκυρο

en: Language
el: Γλώσσα

en: Disabled
el: Απενεργοποιημένο

en: Enabled
el: Ενεργοποιημένο

en: On
el: Ανοικτό

en: Yes
el: Ναι

en: No
el: Όχι

en: Date
el: Ημερομηνία

en: Size
el: Μέγεθος

en: Search
el: Αναζήτηση

en: None
el: Κανένα

en: Message
el: Μήνυμα

en: Weight
el: Βάρος

en: Link
el: Σύνδεσμος

en: Image
el: Εικόνα

en: Center
el: Κέντρο

en: Category
el: Κατηγορία

en: Settings
el: Ρυθμίσεις

en: Name
el: Όνομα

en: Field
el: Πεδίο

en: Outline
el: Διάρθρωση

en: Label
el: Ετικέτα

en: Save
el: Αποθήκευση

en: Help
el: Βοήθεια

en: True
el: Αληθής

en: False
el: Ψευδής

en: Default
el: Προεπιλεγμένο

en: Top
el: Κορυφή

en: Small
el: Μικρό

en: Large
el: Μεγάλο

en: Icon
el: Εικονίδιο

en: Time
el: Ώρα

en: View
el: Προβολή

en: Length
el: Μήκος

en: Text
el: Κείμενο

en: Layout
el: Εμφάνιση

en: User
el: Χρήστης

en: User ID
el: Αναγνωριστικό χρήστη

en: Error
el: Σφάλμα

en: Options
el: Επιλογές

en: Separator
el: Διαχωριστής

en: Year
el: Έτος

en: Bottom
el: Πυθμένας

en: Off
el: Κλειστό

en: Header
el: Κεφαλίδα

en: Inline
el: Ενσωματωμένο

en: Custom
el: Προσαρμοσμένο

en: Roles
el: Ρόλοι

en: Normal
el: Κανονικό

en: Success
el: Επιτυχία

en: Warning
el: Προειδοποίηση

en: New window
el: Νέο παράθυρο

en: Width
el: Πλάτος

en: Height
el: Ύψος

en: Display options
el: Επιλογές προβολής

en: Address
el: Διεύθυνση

en: Day
el: Ημέρα

en: Start
el: Αρχή

en: End
el: Τέλος

en: more info
el: περισσότερες πληροφορίες

en: Align
el: Στοίχιση

en: Background color
el: Χρώμα παρασκηνίου

en: Navigation
el: Πλοήγηση

en: Color
el: Χρώμα

en: Role
el: Ρόλος

en: Button
el: Κουμπί

en: Save changes
el: Αποθήκευση αλλαγών

en: Clone
el: Αντιγραφή

en: Plain
el: Απλό

en: Close
el: Κλείσιμο

en: Duration
el: Διάρκεια

en: Hidden
el: Κρυφό

en: Clear
el: Καθαρισμός

en: unlimited
el: Απεριόριστο

en: Font size
el: Μέγεθος γραμματοσειράς

en: Hour
el: Ώρα

en: Minute
el: Λεπτό

en: Second
el: Δευτερόλεπτο

en: Map
el: Χάρτης

en: Fixed
el: Σταθερό

en: Days
el: Ημέρες

en: Sidebar
el: Πλευρική ζώνη

en: Left
el: Αριστερά

en: Right
el: Δεξιά

en: Hours
el: Ώρες

en: Seconds
el: Δευτερόλεπτα

en: Info
el: Πληροφορίες

en: Slide
el: Κύλιση

en: Style
el: Στυλ

en: Reverse
el: Αντιστροφή

en: Interval
el: Περίοδος

en: Top left
el: Πάνω αριστερά

en: Top right
el: Πάνω δεξιά

en: Bottom right
el: Κάτω δεξιά

en: Bottom left
el: Κάτω αριστερά

en: Video width
el: Πλάτος βίντεο

en: Same window
el: Ίδιο παράθυρο

en: Tabs
el: Καρτέλες

en: Select
el: Επιλογή

en: Copy
el: Αντιγραφή

en: Blocks
el: Μπλοκ

en: Grid
el: Πλέγμα

en: Hide
el: Απόκρυψη

en: Global
el: Καθολικό

en: Space
el: Διάστημα

en: Blockquote
el: Παράθεση

en: Machine name
el: Όνομα μηχανής

en: Locked
el: Κλειδωμένο

en: Field settings
el: Ρυθμίσεις πεδίου

en: Skip to main content
el: Παράκαμψη προς το κυρίως περιεχόμενο

en: Paste
el: Επικόλληση

en: Column
el: Στήλη

en: Entity type
el: Τύπος οντότητας

en: Inherit
el: Κληρονομικότητα

en: Row
el: Γραμμή

en: Comma
el: Κόμμα

en: Alert
el: Συναγερμός

en: Top center
el: Κορυφή κέντρο

en: Bottom center
el: Κάτω μέρος κέντρο
