DXPR - en to ta translation catalogue (29 entries)

en: Title
ta: தலைப்பு

en: Status
ta: நிலை

en: Delete
ta: நீக்குக

en: Operations
ta: செயல்பாடுகள்

en: Type
ta: வகை

en: Confirm
ta: உறுதிப்படுத்துக

en: Cancel
ta: (இ)ரத்து செய்க

en: Language
ta: மொழி

en: Disabled
ta: செயலற்றதாக்கப்பட்டது

en: Enabled
ta: இயலுமைப்படுத்தப்பட்டது

en: Yes
ta: ஆம்

en: No
ta: இல்லை

en: Date
ta: திகதி

en: Search
ta: தேடல்

en: Message
ta: தகவல்

en: Weight
ta: நிறை

en: Category
ta: வகை

en: Settings
ta: அமைப்புகள்

en: Name
ta: பெயர்

en: Help
ta: உதவி

en: Default
ta: பொதுஇருப்பு

en: Time
ta: நேரம்

en: View
ta: நோக்குக

en: User
ta: பயனாளர்

en: Error
ta: வழு

en: Custom
ta: தனிப்பயன்

en: Roles
ta: பாத்திரங்கள்

en: Navigation
ta: வழிசெலுத்தல்

en: Color
ta: நிறம்
