DXPR - en to se translation catalogue (24 entries)

en: Title
se: Bajilčala

en: Body
se: Gorut

en: Images
se: Govat

en: Delete
se: Sihko

en: Content
se: Sisdoallu

en: Type
se: Šládja

en: Cancel
se: Hilggo

en: Language
se: Giella

en: Yes
se: Jua

en: No
se: Ii

en: Date
se: Dáhton

en: Search
se: Oza

en: Image
se: Govva

en: Name
se: Namma

en: Field
se: Gieddi

en: Save
se: Vurke

en: Help
se: Veahkki

en: View
se: Čájet

en: Text
se: Teaksta

en: User
se: Geavaheaddji

en: Save changes
se: Vurke rievdadusaid

en: Close
se: Gidde

en: Video
se: Filbma

en: Hide
se: Čiega
