DXPR - en to bo translation catalogue (140 entries)

en: Title
bo: ཁ་བྱང

en: Body
bo: གཞུང་དངོས

en: Images
bo: པར་རིས

en: Status
bo: གནས་སྟངས

en: Prefix
bo: སྔོན་བཏགས

en: Suffix
bo: མཇུག་རྟགས

en: Delete
bo: བསུབ་པ

en: Operations
bo: སྤྱོད་སྟངས

en: Content
bo: ནང་དོན

en: Type
bo: རིགས

en: Actions
bo: བྱ་འགུལ

en: Confirm
bo: གཏན་ཁེལ

en: Cancel
bo: ཕྱིར་འཐེན

en: Language
bo: སྐད་རིགས

en: Disabled
bo: ནུས་མེད་བསྒྱུར་ཡོད

en: Enabled
bo: ནུས་ཡོད་བཟོས་ཡོད

en: On
bo: ཁ་ཕྱེ

en: Yes
bo: ཡིན

en: No
bo: མིན

en: Date
bo: ཚེས་གྲངས

en: Size
bo: ཆེ་ཆུང

en: Search
bo: འཚོལ

en: None
bo: མེད།

en: Message
bo: ཆ་འཕྲིན

en: Weight
bo: ལྗིད་ཚད

en: Link
bo: སྦྲེལ་ཐག

en: Image
bo: པར་རིས

en: Center
bo: དཀྱིལ

en: Category
bo: ཁྱབ་ཁོངས

en: Settings
bo: སྒྲིག་འགོད

en: Name
bo: མིང

en: Field
bo: གནས་ཁོངས

en: Outline
bo: མདོར་བསྟན

en: Label
bo: ཁ་བྱང

en: Save
bo: ཉར་ཚགས

en: Help
bo: རོགས་རམ

en: True
bo: འགྲིག༼True༽

en: False
bo: ནོར་བ༼False༽

en: Default
bo: སྔར་ཡོད

en: Background
bo: རྒྱབ་ལྗོངས།

en: Top
bo: འགོ

en: Small
bo: ཆུང

en: Large
bo: ཆེན་པོ

en: Icon
bo: རི་མོ།

en: Time
bo: དུས་ཚོད

en: Views
bo: མཐོང་རིས

en: View
bo: ལྟ་ཞིབ

en: Region
bo: གནས་ཁུལ

en: Text
bo: ཡི་གེ

en: Layout
bo: བཀོད་པ།

en: ID
bo: ཨང་རྟགས

en: User
bo: སྤྱོད་མཁན

en: User ID
bo: སྤྱོད་མཁན་གྱི་ཨང་རྟགས

en: Error
bo: ནོར་འཁྲུལ

en: Options
bo: གདམ་ཚན

en: Separator
bo: མཚམས་དབྱེ་བྱེད

en: Year
bo: ལོ

en: Bottom
bo: ཞབས་ངོས

en: Logo
bo: ཁ་རྟགས

en: Off
bo: ཁ་རྒྱག

en: Header
bo: འགོ་བརྗོད

en: Inline
bo: ཕྲེང་ནང་དུ

en: Custom
bo: རང་བཟོས

en: Roles
bo: འགན་ནུས

en: Normal
bo: སྤྱིར་བཏང

en: Warning
bo: ཉེན་བརྡ

en: Width
bo: ཞེང་ཚད

en: Height
bo: མཐོ་ཚད

en: Address
bo: ས་གནས

en: Border
bo: མཐའ་སྒྲོམ།

en: Day
bo: ཉིན

en: Align
bo: སྙོམས་སྒྲིག

en: General Settings
bo: གཞི་རྩའི་སྒྲིག་འགོད།

en: Background color
bo: རྒྱབ་ལྗོངས་ཀྱི་ཁ་དོག

en: Navigation
bo: ཕྱོགས་སྟོན

en: Color
bo: ཁ་དོག

en: Role
bo: འགན་ནུས

en: Padding
bo: ནང་གི་བར་ཐག

en: Save changes
bo: བཟོ་བཅོས་ཉར་ཚགས

en: Clone
bo: བསྐྱར་བཟོ

en: Template
bo: དཔེ་པང་།

en: Close
bo: ཁ་རྒྱག་པ།

en: Duration
bo: དུས་ཡུན

en: Hidden
bo: སྦས་ཡོད་པ

en: Clear
bo: གཙང་སེལ

en: unlimited
bo: ཚད་བཀག་མེད་པ

en: Today
bo: དེ་རིང

en: Font size
bo: ཡིག་གཟུགས་ཀྱི་ཆེ་ཆུང

en: Hour
bo: ཆུ་ཚོད

en: Minute
bo: སྐར་མ

en: Second
bo: གཉིས་པ

en: Fixed
bo: ངེས་གཏན་བྱས་ཟིན

en: Left
bo: གཡོན

en: Info
bo: ཆ་འཕྲིན

en: Video
bo: བརྙན་ཟློས།

en: Style
bo: བཟོ་ལྟ

en: Font color
bo: ཡིག་གཟུགས་ཀྱི་ཁ་དོག

en: Reverse
bo: ཁ་ཕྱོགས་བརྗེ་བ

en: Top left
bo: གཡོན་འགོ

en: Top right
bo: གཡས་འགོ

en: Bottom right
bo: གཡས་འོག

en: Bottom left
bo: གཡོན་འོག

en: Tabs
bo: ཤོག་བྱང

en: Keyboard shortcuts
bo: མཐེབ་གཞུང་གི་མྱུར་མཐེབ།

en: Select
bo: གདམ་གསེས

en: Copy
bo: འདྲ་བཤུས

en: Blocks
bo: ལྷུ་ལག

en: Dotted
bo: ཐིག་ལེ་ཅན

en: Dashed
bo: འཕྲེད་ཐིག་ཅན

en: Solid
bo: མཁྲེགས་པོ

en: Grid
bo: དྲ་མིག

en: Hide
bo: སྦས་པ

en: Global
bo: སྤྱི་ཡོངས

en: Layouts
bo: བཀོད་པ།

en: Space
bo: སྟོང་བ

en: Blockquote
bo: ཚན་པ་ལུང་འདྲེན་པ

en: Show all
bo: ཆ་ཚང་སྟོན་པ

en: Local
bo: རང་ཁུལ

en: Panel
bo: ངོས་པང

en: Items to display
bo: སྟོན་དགོས་པའི་ནང་ཚན

en: Machine name
bo: འཕྲུལ་འཁོར་གྱི་མིང

en: Locked
bo: ཟྭ་བརྒྱབ་ཟིན

en: Field settings
bo: གནས་ཁོངས་སྒྲིག་འགོད

en: Skip to main content
bo: ནང་དོན་གཙོ་བོའི་སྟེང་དུ་སྐྱོད་པ

en: Paste
bo: སྦྱོར་བ

en: Column
bo: སྟར་བ

en: Speed
bo: མགྱོགས་ཚད

en: Entity type
bo: དངོས་གཞིའི་རིགས

en: Inherit
bo: རྒྱུད་འཛིན

en: Row
bo: ཕྲེང

en: Comma
bo: ཚེག་འབྲིང༼,༽

en: Primary
bo: གཙོ་བོ

en: Secondary
bo: ཕལ་བ

en: Pager offset
bo: ངོས་སྒྱུར་བྱེད་ཀྱི་ཁ་གསབ

en: Top center
bo: དཀྱིལ་འགོ

en: Bottom center
bo: དཀྱིལ་འོག

en: Progress
bo: སྒྲུབ་ཚད།

en: Thickness
bo: འཐུག་ཚད

en: Broken/missing handler: @table > @field
bo: སྐྱོན་འཐེབ་པའམ་ཆ་ཚང་མེད་པའི་སྒྲིག་བཟོའི་ལག་ཆ། @table > @field

en: Custom layout
bo: རང་སྒྲིག་བཀོད་པ།
