DXPR - en to hu translation catalogue (240 entries)

en: Title
hu: Cím

en: Body
hu: Törzs

en: Images
hu: Képek

en: Status
hu: Állapot

en: Prefix
hu: Előtag

en: Suffix
hu: Utótag

en: Delete
hu: Törlés

en: Operations
hu: Műveletek

en: Content
hu: Tartalom

en: Type
hu: Típus

en: Actions
hu: Műveletek

en: Confirm
hu: Megerősít

en: Cancel
hu: Mégsem

en: Language
hu: Nyelv

en: Disabled
hu: Tiltott

en: Enabled
hu: Engedélyezett

en: On
hu: Be

en: Yes
hu: Igen

en: No
hu: Nem

en: Documentation
hu: Dokumentáció

en: Date
hu: Dátum

en: Size
hu: Méret

en: Search
hu: Keresés

en: None
hu: Nincs

en: Message
hu: Üzenet

en: Weight
hu: Súly

en: Link
hu: Hivatkozás

en: Image
hu: Kép

en: Center
hu: Középen

en: Container
hu: Tároló

en: Category
hu: Kategória

en: Settings
hu: Beállítások

en: Name
hu: Név

en: Field
hu: Mező

en: Outline
hu: Vázlat

en: Label
hu: Címke

en: Save
hu: Mentés

en: Help
hu: Súgó

en: True
hu: Igaz

en: False
hu: Hamis

en: Default
hu: Alapértelmezés

en: Background
hu: Háttér

en: Top
hu: Teteje

en: Link target
hu: Hivatkozás célja

en: Small
hu: Kicsi

en: Large
hu: Nagy

en: Icon
hu: Ikon

en: Time
hu: Idő

en: Views
hu: Nézetek

en: View
hu: Megtekintés

en: Length
hu: Hosszúság

en: Section
hu: Szakasz

en: Region
hu: Régió

en: Text
hu: Szöveg

en: Layout
hu: Elrendezés

en: ID
hu: Azonosító

en: User
hu: Felhasználó

en: User ID
hu: Felhasználó azonosítója

en: Error
hu: Hiba

en: Options
hu: Lehetőségek

en: Separator
hu: Elválasztó

en: Year
hu: Év

en: Bottom
hu: Alja

en: Logo
hu: Logó

en: Off
hu: Ki

en: Header
hu: Fejléc

en: Inline
hu: Egy sorban

en: Custom
hu: Egyéni

en: Roles
hu: Szerepkörök

en: Percent
hu: Százalék

en: Normal
hu: Általános

en: Success
hu: Sikeres

en: Warning
hu: Figyelmeztetés

en: New window
hu: Új ablakban

en: Width
hu: Szélesség

en: Height
hu: Magasság

en: Display options
hu: Megjelenítési beállítások

en: Bar
hu: Bár

en: Thumbnail
hu: Bélyegkép

en: Model
hu: Modell

en: Address
hu: Cím

en: Border
hu: Keret

en: Day
hu: Nap

en: Start
hu: Kezdete

en: End
hu: Vég

en: Align
hu: Igazítás

en: Loop
hu: Ismétlés

en: General Settings
hu: Általános beállítások

en: Background color
hu: Háttérszín

en: Navigation
hu: Navigáció

en: Color
hu: Szín

en: Repeat
hu: Ismétlődés

en: Role
hu: Szerepkör

en: Padding
hu: Belső margó

en: Counter
hu: Számláló

en: Button
hu: Nyomógomb

en: Square
hu: Négyzet

en: Save changes
hu: Változások mentése

en: Provider
hu: Szolgáltató

en: Clone
hu: Klónozás

en: Tab
hu: Fül

en: Plain
hu: Egyszerű

en: Template
hu: Sablon

en: Close
hu: Bezár

en: Duration
hu: Időtartam

en: 1 site | @count sites
hu[0]: 1 webhely
hu[1]: @count webhely

en: Hidden
hu: Rejtett

en: No data available.
hu: Nincs elérhető adat.

en: Dimension
hu: Kiterjedés

en: Clear
hu: Törlés

en: unlimited
hu: korlátlan

en: Today
hu: Ma

en: Font size
hu: Betűméret

en: Hour
hu: Óra

en: Minute
hu: Perc

en: Second
hu: Második

en: Map
hu: Térkép

en: Fill color
hu: Kitöltőszín

en: Controls
hu: Vezérlők

en: Map width
hu: Térkép szélessége

en: Map height
hu: Térkép magassága

en: Fixed
hu: Rögzített

en: Days
hu: Napok

en: Sidebar
hu: Oldalsáv

en: Left
hu: Bal

en: Right
hu: Jobb

en: Hours
hu: Órák

en: Seconds
hu: Másodperc

en: Info
hu: Infó

en: Slide
hu: Csúsztatás

en: Video
hu: Videó

en: Style
hu: Stílus

en: Orientation
hu: Tájolás

en: Font color
hu: Betűszín

en: Reverse
hu: Fordított

en: Thousands separator
hu: Ezres elválasztó

en: Interval
hu: Időköz

en: Top left
hu: Fenn balra

en: Top right
hu: Fenn jobbra

en: Bottom right
hu: Lenn jobbra

en: Bottom left
hu: Lenn balra

en: Video width
hu: Videó szélessége

en: Minutes
hu: Perc

en: Automatic
hu: Automatikus

en: Same window
hu: Ugyanabban az ablakban

en: Tabs
hu: Fülek

en: Keyboard shortcuts
hu: Billentyűparancsok

en: Cloud
hu: Felhő

en: Select
hu: Kiválasztás

en: Copy
hu: Másolás

en: Sites
hu: Webhelyek

en: Toggle
hu: Kapcsolás

en: Blocks
hu: Blokkok

en: Dotted
hu: Pontozott

en: Dashed
hu: Vonalas

en: Solid
hu: Tömör

en: Grid
hu: Rács

en: Hide
hu: Elrejtés

en: Global
hu: Általános

en: Transparent
hu: Átlátszó

en: Layouts
hu: Elrendezések

en: Space
hu: Szóköz

en: Border color
hu: Keretszín

en: basic
hu: Alap

en: Animation
hu: Animáció

en: Blockquote
hu: Idézet

en: Years
hu: Évek

en: Show all
hu: Összes megjelenítése

en: Local
hu: Helyi

en: Items to display
hu: Megjelenő elemek száma

en: Machine name
hu: Programok által használt név

en: Locked
hu: Zárolt

en: Field settings
hu: Mező beállításai

en: Skip to main content
hu: Ugrás a tartalomra

en: Paste
hu: Beillesztés

en: Column
hu: Oszlop

en: Icon size
hu: Ikon méret

en: Opacity
hu: Átlátszatlanság

en: Element
hu: HTML elem

en: Speed
hu: Sebesség

en: Entity type
hu: Entitástípus

en: No image
hu: Nincs kép

en: Inherit
hu: Öröklés

en: Generate
hu: Létrehozás

en: Infinite
hu: Végtelen

en: Row
hu: Sor

en: Light
hu: Világos

en: Image height
hu: Kép magasság

en: Image width
hu: Kép szélesség

en: Cover
hu: Borító

en: Comma
hu: Vessző

en: Primary
hu: Elsődleges

en: Tab title
hu: Fül címe

en: Show title
hu: Cím megjelenítése

en: Secondary
hu: Másodlagos

en: Card
hu: Kártya

en: Circle
hu: Kör

en: Gradient
hu: Színátmenet

en: Pager offset
hu: Lapozó eltolása

en: Alert
hu: Riasztás

en: Top center
hu: Felső közép

en: Bottom center
hu: Alsó közép

en: Delete element
hu: Elem törlése

en: Elements
hu: Elemek

en: Progress
hu: Feldolgozottság

en: Progress bar
hu: Folyamatjelző sáv

en: Theme default
hu: Smink alapértelmezés

en: Thickness
hu: Vastagság

en: Drop shadows
hu: Vetett árnyékok

en: Stacked
hu: Halmozott

en: Media browser
hu: Médiaböngésző

en: Broken/missing handler: @table > @field
hu: Sérült / hiányzó kezelő: @table > @field

en: Triangle
hu: Háromszög

en: Saved
hu: Mentve

en: Media Library
hu: Médiakönyvtár

en: Select image
hu: Kép kiválasztása

en: Custom layout
hu: Egyedi elrendezés

en: Dark
hu: Sötét

en: Icon color
hu: Ikon szín

en: Entity bundle
hu: Mezőköteg

en: The number of items to display. Enter 0 for no limit.
hu: Megjelenítendő elemek száma (0-t kell beírni, ha nincs korlát).

en: Profile: @name
hu: Profil: @name

en: Filter by tag
hu: Szűrés címke szerint

en: Pulse
hu: Pulzálás

en: View modes
hu: Nézetmódok

en: Responsive
hu: Alkalmazkodó

en: Text format filters
hu: Szövegformátum szűrők

en: Select media
hu: Média kiválasztása

en: Contain
hu: Tartalmaz

en: Rounded
hu: Lekerekített

en: Image link
hu: Képhivatkozás

en: 2x
hu: 2×

en: 3x
hu: 3×

en: 4x
hu: 4×

en: 5x
hu: 5×

en: Muted
hu: Némított

en: Show remaining days
hu: Hátralévő napok mutatása

en: Spin
hu: Pörgés

en: Danger
hu: Veszély

en: Divider
hu: Elválasztó vonal
