DXPR - en to my translation catalogue (70 entries)

en: Title
my: ခေါင်းစဉ်

en: Body
my: စာကိုယ်

en: Images
my: ဓာတ်ပုံများ

en: Status
my: အခြေအနေ

en: Delete
my: ပယ်ဖျက်

en: Operations
my: လုပ်ဆောင်ချက်များ

en: Content
my: အကြောင်းအရာ

en: Type
my: အမျိုးအစား

en: Actions
my: လုပ်ဆောင်ချက်များ

en: Cancel
my: ပယ်ဖျက်

en: Language
my: ဘာသာစကား

en: Disabled
my: ပိတ်ထားသည်

en: Yes
my: ဟုတ်ကဲ့

en: No
my: မဟုတ်ဘူး

en: Date
my: ရက်စွဲ

en: Size
my: အရွယ်အစား

en: Search
my: ရှာရန်

en: None
my: တစ်ခုမှ မဟုတ်

en: Message
my: သတင်း

en: Weight
my: အစဉ်

en: Link
my: အချိတ်အဆက် (အခြားစာမျက်နှာတစ်ခုခုသို့ ဆက်သွယ်ထားခြင်း)

en: Image
my: ပုံရိပ်

en: Center
my: ဗဟို

en: Settings
my: အစီအမံများ

en: Name
my: အမည်

en: Label
my: အညွန်း

en: Save
my: သိမ်းပါ

en: Help
my: အကူအညီ

en: True
my: အမှန်

en: False
my: အမှား

en: Top
my: အပေါ်သို့

en: Small
my: အသေး

en: Large
my: အကြီး

en: Time
my: အချိန်

en: Views
my: မြင်ကွင်းများ

en: View
my: မြင်ကွင်း

en: Length
my: အရှည်

en: Region
my: နယ်ပယ်

en: User
my: အသုံးပြုသူ

en: Error
my: အမှား

en: Options
my: ရွေးချယ်နိုင်သည့်အရာများ

en: Year
my: နှစ်

en: Bottom
my: အောက်ခြေ

en: Header
my: ခေါင်းပိုင်း

en: Inline
my: တပြေးတည်း

en: Roles
my: အဆင့်သတ်မှတ်ချက်များ

en: Normal
my: ပုံမှန်

en: Warning
my: သတိပေးချက်

en: Address
my: လိပ်စာ

en: Day
my: ရက်စွဲ

en: Background color
my: နောက်ခံအရောင်

en: Navigation
my: သွားလာရန်

en: Color
my: အရောင်

en: Clone
my: ပုံစံတူထပ်ပွားပါ

en: Hidden
my: ဝှက်ထား/ကွယ်ဝှက်ထားသည်။

en: Clear
my: ရှင်းလင်းပါ

en: Today
my: ယနေ့

en: Font size
my: စာလုံးအရွယ်အစား

en: Hour
my: နာရီ

en: Minute
my: မိနစ်

en: Second
my: ဒုတိယ

en: Left
my: ဘယ်

en: Right
my: ညာ

en: Info
my: အချက်အလက်

en: Copy
my: ကူးရန်

en: Dotted
my: အစက်အပျောက်များ

en: Solid
my: သိပ်သည်း

en: Hide
my: ဖွက်ပါ

en: Locked
my: ပိတ်ထားသည်

en: Skip to main content
my: အဓိကအကြောင်းအရာသို့ သွားမည်
