DXPR - en to km translation catalogue (81 entries)

en: Title
km: ចំណង​ជើង

en: Body
km: តួ

en: Images
km: រូបភាព

en: Status
km: ស្ថានភាព

en: Prefix
km: បុព្វបទ

en: Suffix
km: បច្ច័យ

en: Delete
km: លុប

en: Operations
km: ប្រតិបត្តិការ

en: Content
km: មាតិកា

en: Type
km: ប្រភេទ

en: Actions
km: អំពើ

en: Confirm
km: អះអាង

en: Cancel
km: បោះបង់

en: Language
km: ភាសា

en: Disabled
km: បាន​បិទ

en: Enabled
km: បាន​បើក

en: Yes
km: បាទ/ចាស

en: No
km: ទេ

en: Date
km: កាលបរិច្ឆេទ

en: Size
km: ទំហំ

en: Search
km: ស្វែងរក

en: Reset
km: កំណត់​ឡើង​វិញ

en: None
km: គ្មាន

en: Message
km: សារ

en: Weight
km: ភាព​សំខាន់

en: Link
km: តំណ

en: Image
km: រូប​ភាព

en: Center
km: កណ្តាល

en: Category
km: ប្រភេទ

en: Settings
km: ការ​កំណត់

en: Name
km: ឈ្មោះ

en: Field
km: វាល

en: Outline
km: ​គ្រោង

en: Label
km: ស្លាក

en: Save
km: រក្សា​​ទុក​​

en: Help
km: ជំនួយ

en: Default
km: លំនាំដើម

en: Top
km: កំពូល

en: Small
km: តូច

en: Large
km: ធំ

en: Time
km: ពេលវេលា

en: View
km: មើល

en: Region
km: តំបន់

en: Text
km: អត្ថបទ

en: User
km: អ្នក​ប្រើ

en: User ID
km: លេខ​សម្គាល់​អ្នក​ប្រើ

en: Error
km: កំហុស

en: Options
km: ជម្រើស

en: Year
km: ឆ្នាំ

en: Bottom
km: បាត

en: Logo
km: រូប​សញ្ញា

en: Header
km: បឋម​កថា

en: Inline
km: ក្នុង​តួ

en: Custom
km: ផ្ទាល់ខ្លួន

en: Roles
km: តួនាទី​

en: Warning
km: ការ​ព្រមាន

en: Width
km: ទទឹង

en: Height
km: កម្ពស់

en: Media
km: មេឌៀ

en: Day
km: ថ្ងៃ

en: Background color
km: ពណ៌​ផ្ទៃ​ខាង​ក្រោយ

en: Navigation
km: ការ​រុករក

en: Color
km: ពណ៌

en: Role
km: តួនាទី

en: Save changes
km: រក្សា​ទុក​ការ​ផ្លាស់​ប្តូរ

en: Close
km: បិទ

en: Save settings
km: រក្សា​ទុក​ការ​កំណត់

en: Hidden
km: ដែល​លាក់

en: Key
km: សំខាន់

en: Today
km: ថ្ងៃនេះ

en: Left
km: ឆ្វេង

en: Right
km: ស្តាំ

en: Info
km: ព័ត៌មាន

en: Blocks
km: ​ប្លុក

en: Hide
km: លាក់

en: Space
km: ទំហំ

en: Machine name
km: ឈ្មោះ​ម៉ាស៊ីន

en: Locked
km: ជាប់​សោ

en: Field settings
km: ការ​កំណត់​វាល

en: Skip to main content
km: រំលង​​ទៅ​មាតិកា​សំខាន់​

en: Comma
km: សញ្ញា​ក្បៀស (,)
