DXPR - en to ca translation catalogue (176 entries)

en: Title
ca: Títol

en: Body
ca: Cos

en: Images
ca: Imatges

en: Status
ca: Estat

en: Suffix
ca: Sufix

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Operations
ca: Operacions

en: Content
ca: Contingut

en: Type
ca: Tipus

en: Actions
ca: Accions

en: Confirm
ca: Confirma

en: Cancel
ca: Cancel·la

en: Language
ca: Llengua

en: Disabled
ca: Inhabilitat

en: Enabled
ca: Habilitat

en: On
ca: Actiu

en: Yes
ca: Sí

en: License
ca: Llicència

en: Date
ca: Data

en: Size
ca: Mida

en: Search
ca: Cerca

en: Reset
ca: Reinicialitza

en: None
ca: Cap

en: Message
ca: Missatge

en: Weight
ca: Pes

en: Link
ca: Enllaç

en: Image
ca: Imatge

en: Center
ca: Centre

en: Container
ca: Contenidor

en: Category
ca: Categoria

en: Settings
ca: Paràmetres

en: Name
ca: Nom

en: Field
ca: Camp

en: Outline
ca: Esquema

en: Label
ca: Etiqueta

en: Save
ca: Desa

en: Help
ca: Ajuda

en: True
ca: Cert

en: False
ca: Fals

en: Default
ca: Per defecte

en: Background
ca: Fons

en: Top
ca: Part superior

en: Small
ca: Petit

en: Large
ca: Gran

en: Icon
ca: Icona

en: Time
ca: Hora

en: View
ca: Mostra

en: Length
ca: Llargada

en: Section
ca: Secció

en: Region
ca: Regió

en: Layout
ca: Disposició

en: User
ca: Usuari

en: User ID
ca: Identificador d'usuari

en: Options
ca: Opcions

en: Separator
ca: Separador

en: Advanced Settings
ca: Paràmetres avançats

en: Year
ca: Any

en: Bottom
ca: Part inferior

en: Logo
ca: Logotip

en: Off
ca: Inactiu

en: Header
ca: Capçalera

en: Inline
ca: En línia

en: Custom
ca: Personalitzat

en: Roles
ca: Rols

en: Warning
ca: Avís

en: New window
ca: Nova finestra

en: Width
ca: Amplada

en: Height
ca: Alçada

en: Display options
ca: Opcions de visualització

en: Thumbnail
ca: Miniatura

en: Media
ca: Multimèdia

en: Address
ca: Adreça

en: Border
ca: Vora

en: Day
ca: Dia

en: Start
ca: Inici

en: End
ca: Final

en: more info
ca: més informació

en: Align
ca: Alineació

en: Loop
ca: Bucle

en: Background color
ca: Color de fons

en: Navigation
ca: Navegació

en: Repeat
ca: Repeteix

en: Role
ca: Rol

en: Counter
ca: Comptador

en: Button
ca: Botó

en: Square
ca: Quadrat

en: Save changes
ca: Desa els canvis

en: Provider
ca: Proveïdor

en: Clone
ca: Clona

en: Tab
ca: Pestanya

en: Plain
ca: Pla

en: Template
ca: Plantilla

en: Close
ca: Tanca

en: Save settings
ca: Desa la configuració

en: Duration
ca: Durada

en: Sort by
ca: Ordena per

en: Hidden
ca: Ocult

en: Key
ca: Clau

en: Clear
ca: Neteja

en: unlimited
ca: il·limitat

en: Today
ca: Avui

en: Font size
ca: Mida del tipus de lletra

en: Hour
ca: Hora

en: Minute
ca: Minut

en: Second
ca: Segon

en: Map
ca: Mapa

en: Map width
ca: Amplada del mapa

en: Map height
ca: Alçada del Mapa

en: Fixed
ca: Fixat

en: Days
ca: Dies

en: Sidebar
ca: Barra lateral

en: Left
ca: Esquerra

en: Right
ca: Dreta

en: Hours
ca: Hores

en: Seconds
ca: Segons

en: Video
ca: Vídeo

en: Style
ca: Estil

en: Reverse
ca: Dóna-li la volta

en: Thousands separator
ca: Separador de milers

en: Top left
ca: Part superior esquerra

en: Top right
ca: Part superior dreta

en: Bottom right
ca: Part inferior dreta

en: Bottom left
ca: Part inferior esquerra

en: ‹ Previous
ca: ‹ Anterior

en: Next ›
ca: Següent ›

en: Video width
ca: Amplada del vídeo

en: Minutes
ca: Minuts

en: Automatic
ca: Automàtic

en: Same window
ca: A la mateixa finestra

en: Tabs
ca: Pestanyes

en: Keyboard shortcuts
ca: Tecles de drecera

en: Apply
ca: Aplica

en: Select
ca: Seleccioneu

en: Copy
ca: Copia

en: Blocks
ca: Blocs

en: Solid
ca: Sòlid

en: Grid
ca: Graella

en: Text Editor
ca: Editor de text

en: Hide
ca: Oculta

en: Space
ca: Espai

en: Blockquote
ca: Bloc de cita

en: Items to display
ca: Elements a mostrar

en: Offset
ca: Desplaçament

en: Machine name
ca: Nom-màquina

en: Locked
ca: Bloquejat

en: Field settings
ca: Paràmetres del camp

en: Skip to main content
ca: Vés al contingut

en: Paste
ca: Enganxa

en: Column
ca: Columna

en: Entity type
ca: Tipus d'entitat

en: Inherit
ca: Hereta

en: Row
ca: Fila

en: Light
ca: Clar

en: Comma
ca: Coma

en: Primary
ca: Primari

en: Tab title
ca: Títol de la pestanya

en: Secondary
ca: Secundari

en: Items per page
ca: Elements per pàgina

en: - All -
ca: - Tot -

en: Gradient
ca: Gradent

en: Layers
ca: Capes

en: « First
ca: « Primer

en: Last »
ca: Últim »

en: Alert
ca: Alerta

en: Top center
ca: Part superior centre

en: Bottom center
ca: Part inferior centre

en: Progress bar
ca: Barra de progrés

en: Broken/missing handler: @table > @field
ca: Controlador trencat/desaparegut: @table > @field

en: Dark
ca: Fosc

en: Master
ca: Mestre

en: The number of items to display. Enter 0 for no limit.
ca: El nombre d'elements a mostrar. Introduïu 0 per no establir cap límit.

en: Filter by tag
ca: Filtra per etiqueta

en: View modes
ca: Modes de visualització

en: Responsive
ca: Responsiu

en: Select media
ca: Selecciona mèdia

en: Divider
ca: Divisor
