DXPR - en to ms translation catalogue (80 entries)

en: Title
ms: Tajuk

en: Images
ms: Imej-imej

en: Prefix
ms: Tatatanda awalan

en: Suffix
ms: Akhiran

en: Delete
ms: Padam

en: Operations
ms: Operasi-operasi

en: Content
ms: Kandungan

en: Type
ms: Jenis

en: Actions
ms: Tindakan-tindakan

en: Confirm
ms: Sahkan

en: Cancel
ms: Batal

en: Language
ms: Bahasa

en: Disabled
ms: Dinyahbolehkan

en: Enabled
ms: Dibolehkan

en: Yes
ms: Ya

en: No
ms: Tidak

en: Date
ms: Tarikh

en: Size
ms: Saiz

en: Search
ms: Carian

en: None
ms: Tiada

en: Message
ms: Mesej

en: Weight
ms: Pemberat

en: Link
ms: Pautan

en: Image
ms: Imej

en: Center
ms: Tengah

en: Category
ms: Kategori

en: Settings
ms: Pengesetan

en: Name
ms: Nama

en: Field
ms: Medan

en: Outline
ms: Garis bentuk

en: Save
ms: Simpan

en: Help
ms: Bantuan

en: True
ms: Benar

en: Default
ms: Lalai

en: Top
ms: Atas

en: Small
ms: Kecil

en: Large
ms: Besar

en: Icon
ms: Ikon

en: Time
ms: Masa

en: View
ms: Pandangan

en: Region
ms: Kawasan

en: Text
ms: Teks

en: User
ms: Pengguna

en: User ID
ms: ID Pengguna

en: Error
ms: Ralat

en: Options
ms: Opsyen

en: Separator
ms: Pemisah

en: Year
ms: Tahun

en: Bottom
ms: Bawah

en: Off
ms: Tutup

en: Header
ms: Pengepala

en: Inline
ms: Dalam baris

en: Custom
ms: Tersuai

en: Roles
ms: Peranan

en: Warning
ms: Amaran

en: Width
ms: Kelebaran

en: Height
ms: Ketinggian

en: Day
ms: Hari

en: Background color
ms: Warna latar belakang

en: Navigation
ms: Navigasi

en: Color
ms: Warna

en: Role
ms: Peranan

en: Counter
ms: Pembilang

en: Save changes
ms: Simpan perubahan

en: Close
ms: Tutup

en: Save settings
ms: Simpan pengesetan

en: Hidden
ms: Terselindung

en: Key
ms: Kunci

en: Today
ms: Hari ini

en: Hour
ms: Jam

en: Left
ms: Kiri

en: Right
ms: Kanan

en: Blocks
ms: Blok-blok

en: Hide
ms: Selindungkan

en: Space
ms: Ruang

en: Machine name
ms: Nama mesin

en: Locked
ms: Terkunci

en: Field settings
ms: Seting medan

en: Skip to main content
ms: Langkau ke kandungan utama

en: Comma
ms: Koma
