DXPR - en to sk translation catalogue (162 entries)

en: Title
sk: Názov

en: Images
sk: Obrázky

en: Status
sk: Stav

en: Prefix
sk: Predpona

en: Suffix
sk: Prípona

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Operations
sk: Operácie

en: Content
sk: Obsah

en: Type
sk: Typ

en: Actions
sk: Akcie

en: Confirm
sk: Potvrdiť

en: Cancel
sk: Zrušiť

en: Language
sk: Jazyk

en: Disabled
sk: Zakázané

en: Enabled
sk: Povolené

en: On
sk: Zapnúť

en: Yes
sk: Áno

en: No
sk: Nie

en: Documentation
sk: Dokumentácia

en: License
sk: Licencia

en: Date
sk: Dátum

en: Size
sk: Veľkosť

en: Search
sk: Vyhľadávanie

en: None
sk: Žiadne

en: Message
sk: Správa

en: Country
sk: Krajina

en: Weight
sk: Váha

en: Link
sk: Odkaz

en: Image
sk: Obrázok

en: Center
sk: Na stred

en: Container
sk: Kontajner

en: Category
sk: Kategória

en: Settings
sk: Nastavenia

en: Name
sk: Názov

en: Field
sk: Pole

en: Outline
sk: Osnova

en: Label
sk: Označenie

en: Save
sk: Uložiť

en: Help
sk: Pomoc

en: True
sk: Pravda

en: False
sk: Nie

en: Default
sk: Predvolené

en: Top
sk: Navrch

en: Link target
sk: Cieľ prepojenia

en: Small
sk: Malé

en: Large
sk: Veľké

en: Icon
sk: Ikona

en: Time
sk: Čas

en: Views
sk: Zobrazenia

en: View
sk: Zobraziť

en: Length
sk: Dĺžka

en: Region
sk: Umiestnenie

en: Layout
sk: Rozloženie

en: User
sk: Používateľ

en: User ID
sk: ID používateľa

en: Error
sk: Chyba

en: Options
sk: Nastavenia

en: Separator
sk: Oddeľovač

en: Advanced Settings
sk: Rozšírené nastavenia

en: Year
sk: Rok

en: Bottom
sk: Naspodok

en: Off
sk: Vypnúť

en: Header
sk: Hlavička

en: Inline
sk: V riadku

en: Custom
sk: Vlastná

en: Roles
sk: Kategórie používateľov

en: Normal
sk: Normálny

en: Success
sk: Úspech

en: Warning
sk: Varovanie

en: New window
sk: Nové okno

en: Width
sk: Šírka

en: Height
sk: Výška

en: Thumbnail
sk: Miniatúra

en: Media
sk: Médiá

en: Address
sk: Adresa

en: Day
sk: Deň

en: Start
sk: Štart

en: End
sk: Stop

en: more info
sk: viac informácií

en: General Settings
sk: Všeobecné nastavenia

en: Background color
sk: Farba pozadia

en: Navigation
sk: Navigácia

en: Color
sk: Farba

en: Repeat
sk: Opakovanie

en: Role
sk: Kategória používateľov

en: Button
sk: Tlačidlo

en: Save changes
sk: Uložiť zmeny

en: Provider
sk: Poskytovateľ

en: Clone
sk: Klonovať

en: Tab
sk: Karta

en: Plain
sk: Jednoduchý

en: Template
sk: Šablóna

en: Close
sk: Zatvoriť

en: Save settings
sk: Uložiť nastavenia

en: Duration
sk: Trvanie

en: France
sk: Francúzsko

en: United States
sk: Spojené štáty

en: Hidden
sk: Skryté

en: Dimension
sk: Rozmery

en: Key
sk: Kľúč

en: Clear
sk: Vyčistiť

en: unlimited
sk: neobmedzene

en: Today
sk: Dnes

en: Font size
sk: Veľkosť písma

en: Hour
sk: Hodina

en: Minute
sk: Minúta

en: Second
sk: Sekunda

en: Map
sk: Mapa

en: Map width
sk: Šírka mapy

en: Map height
sk: Výška mapy

en: Days
sk: Dni

en: Sidebar
sk: Bočný panel

en: Left
sk: Vľavo

en: Right
sk: Vpravo

en: Hours
sk: Hodiny

en: Seconds
sk: Sekundy

en: Style
sk: Štýl

en: Font color
sk: Farba písma

en: Reverse
sk: Otočiť

en: Thousands separator
sk: Oddeľovač tisíciek

en: Top left
sk: Vľavo hore

en: Top right
sk: Vpravo hore

en: Bottom right
sk: Vpravo dole

en: Bottom left
sk: Vľavo dole

en: Minutes
sk: Minúty

en: Automatic
sk: Automatický

en: Same window
sk: To isté okno

en: Tabs
sk: Záložky

en: Keyboard shortcuts
sk: Klávesové skratky

en: Select
sk: Zvoľte

en: Copy
sk: Kopírovať

en: Sites
sk: Stránky

en: Toggle
sk: Prepínať

en: Blocks
sk: Bloky

en: Grid
sk: Mriežka

en: Hide
sk: Skryť

en: Global
sk: Globálny

en: Layouts
sk: Rozloženia

en: Space
sk: Medzera

en: Animation
sk: Animácia

en: Generate content
sk: Generovať obsah

en: Local
sk: Lokálny

en: Items to display
sk: Položky na zobrazenie

en: Machine name
sk: Strojový názov

en: Locked
sk: Zamknuté

en: Field settings
sk: Nastavenie poľa

en: Skip to main content
sk: Skočiť na hlavný obsah

en: Paste
sk: Vložiť

en: Column
sk: Stĺpec

en: Speed
sk: Rýchlosť

en: Entity type
sk: Typ entity

en: No image
sk: Bez obrázkov

en: Inherit
sk: Zdediť

en: Row
sk: Riadok

en: Comma
sk: Čiarka

en: Primary
sk: Primárny

en: Gradient
sk: Prechod

en: Alert
sk: Výstrahy

en: Progress bar
sk: Zobrazenie progresu

en: View modes
sk: Režimy zobrazenia

en: Service providers
sk: Poskytovatelia služieb

en: Edit Image
sk: Upraviť obrázok
