DXPR - en to be translation catalogue (106 entries)

en: Title
be: Загаловак

en: Images
be: Малюнкі

en: Status
be: Статус

en: Prefix
be: Прэфікс

en: Suffix
be: Суфікс

en: Delete
be: Выдаліць

en: Operations
be: Аперацыі

en: Content
be: Змесціва

en: Type
be: Тып

en: Actions
be: Дзеянні

en: Confirm
be: Сьцьвярдзіць

en: Cancel
be: Адмяніць

en: Language
be: Мова

en: Disabled
be: Выключана

en: Enabled
be: Уключана

en: On
be: На

en: Yes
be: Так

en: No
be: Не

en: Date
be: Дата

en: Size
be: Памер

en: Search
be: Пошук

en: None
be: Аніводны(ая)

en: Message
be: Паведамленне

en: Country
be: Краіна

en: Weight
be: Вага

en: Link
be: Спасылка

en: Image
be: Малюнак

en: Center
be: Цэнтр

en: Container
be: Кантэйнер

en: Category
be: Катэгорыя

en: Settings
be: Налады

en: Name
be: Імя

en: Field
be: Поле

en: Outline
be: Кароткі змест

en: Label
be: Подпіс

en: Save
be: Захаваць

en: Help
be: Дапамога

en: Default
be: Прадвызначана

en: Top
be: Верх

en: Time
be: Час

en: View
be: Праглядзець

en: Region
be: Рэгіён

en: Text
be: Тэкст

en: ID
be: Iдэнтыфікатар

en: User
be: Карыстальнік

en: User ID
be: ID карыстальніка

en: Error
be: Памылка

en: Options
be: Налады

en: Separator
be: Раздзяляльнік

en: Year
be: Год

en: Bottom
be: Знізу

en: Logo
be: Лагатып

en: Header
be: Загаловак

en: Inline
be: Убудаваны

en: Custom
be: Паводле настроек

en: Roles
be: Ролі

en: Normal
be: Нармальны

en: Warning
be: Увага

en: Width
be: Шырыня

en: Height
be: Вышыня

en: Media
be: Мультымедыя

en: Day
be: Дзень

en: Start
be: Пачатак

en: Background color
be: Колер фона

en: Navigation
be: Навігацыя

en: Color
be: Колер

en: Repeat
be: Паўтарыць

en: Role
be: Роля

en: Save changes
be: Захаваць змены

en: Provider
be: Пастаўшчык

en: Plain
be: Звычайны

en: Template
be: Шаблон

en: Save settings
be: Захаваць налады

en: Duration
be: Працягласць

en: France
be: Францыя

en: United States
be: ЗША

en: Hidden
be: Схаваць

en: Key
be: Ключ

en: Allowed HTML tags
be: Дазволеныя HTML тэгі

en: unlimited
be: неабмежавана

en: Today
be: Сёння

en: Hour
be: Гадзіна

en: Minute
be: Хвіліна

en: Second
be: Секунда

en: Map
be: Мапа

en: Days
be: Дні

en: Left
be: Злева

en: Right
be: Справа

en: Seconds
be: Секунды

en: Info
be: Інфармацыя

en: Interval
be: Інтэрвал

en: Select
be: Выбраць

en: Copy
be: Калькаваць

en: Blocks
be: Блокі

en: Grid
be: Сетка

en: Hide
be: Схаваць

en: Space
be: Прабел

en: Machine name
be: Машынная назва

en: Locked
be: Зачынены

en: Field settings
be: Наладкі поля

en: Skip to main content
be: Перайсці да асноўнага змесціва

en: Entity type
be: Тып сутнасці

en: Comma
be: Коска

en: Placement
be: Пазіцыя

en: Dark
be: Цёмная

en: View modes
be: Лады выглядаў
