DXPR Builder - en to mn translation catalogue (62 entries)

en: Title
mn: Гарчиг

en: Body
mn: Үндсэн хэсэг

en: Images
mn: Зураг

en: Status
mn: Төлөв

en: Prefix
mn: Угтвар

en: Delete
mn: Устгах

en: Operations
mn: Үйлдлүүд

en: Content
mn: Агуулга

en: Private
mn: Хувийн

en: Type
mn: Төрөл

en: Actions
mn: Үйлдлүүд

en: Confirm
mn: Баталгаажуулах

en: Cancel
mn: Цуцлах

en: Language
mn: Хэл

en: Disabled
mn: Идэвхгүй

en: Enabled
mn: Боломжтой

en: Yes
mn: Тийм

en: No
mn: Үгүй

en: Date
mn: Огноо

en: Size
mn: Хэмжээ

en: Search
mn: Хайх

en: Reset
mn: Анхны хэвд оруулах

en: None
mn: Байхгүй

en: Message
mn: Зурвас

en: Weight
mn: Жин

en: Link
mn: Холбоос

en: Image
mn: Зураг

en: Category
mn: Ангилал

en: Settings
mn: Тохиргоо

en: Name
mn: Нэр

en: Field
mn: Талбар

en: Preview
mn: Урьдчилан харах

en: Save
mn: Хадгалах

en: Help
mn: Тусламж

en: False
mn: Худал

en: Default
mn: Анхны утга

en: Top
mn: Дээд

en: Small
mn: Жижиг

en: Large
mn: Том

en: Time
mn: Цаг

en: Views
mn: Харагдацууд

en: View
mn: Харах

en: Text
mn: Текст

en: User
mn: Хэрэглэгч

en: User ID
mn: Хэрэглэгчийн ID

en: Options
mn: Сонголтууд

en: Year
mn: Жил

en: Bottom
mn: Доод

en: Header
mn: Толгой хэсэг

en: Roles
mn: Үүргүүд

en: Width
mn: Өргөн

en: Height
mn: Өндөр

en: Day
mn: Өдөр

en: Background color
mn: Суурь өнгө

en: Navigation
mn: Сайтын дотоод холбоосууд

en: Color
mn: Өнгө

en: Left
mn: Зүүн

en: Right
mn: Баруун

en: Blocks
mn: Хавтангууд

en: Hide
mn: Нуух

en: Machine name
mn: Компьютерийн нэр

en: Locked
mn: Цоожлогдсон
