DXPR Builder - en to br translation catalogue (15 entries)

en: Title
br: Titl

en: Body
br: Korf

en: Images
br: Skeudennoù

en: Status
br: Statud

en: Delete
br: Dilemel

en: Yes
br: Ya

en: No
br: Nann

en: Search
br: Enklask

en: Settings
br: Arventennoù

en: View
br: Gwel

en: Text
br: Testenn

en: Color
br: Liv

en: Hidden
br: Kuzhet

en: Hour
br: eurvezh

en: Minute
br: munutenn
