DXPR - en to bg translation catalogue (81 entries)

en: Title
bg: Заглавие

en: Body
bg: Съдържание

en: Status
bg: Статус

en: Prefix
bg: Префикс

en: Suffix
bg: Суфикс

en: Delete
bg: Изтриване

en: Operations
bg: Действия

en: Content
bg: Съдържание

en: Type
bg: Тип

en: Actions
bg: Действия

en: Confirm
bg: Потвърди

en: Cancel
bg: Отмени

en: Language
bg: Език

en: Disabled
bg: Деактивиран

en: Enabled
bg: Активиран

en: On
bg: Включи

en: Yes
bg: Да

en: No
bg: Не

en: Date
bg: Дата

en: Size
bg: Размер

en: Search
bg: Търси

en: None
bg: Не

en: Message
bg: Съобщение

en: Weight
bg: Тегло

en: Link
bg: Линк

en: Image
bg: Снимка

en: Center
bg: Център

en: Category
bg: Категория

en: Settings
bg: Настройки

en: Name
bg: Име

en: Field
bg: Поле

en: Outline
bg: Очертание

en: Label
bg: Заглавие

en: Save
bg: Запази

en: Help
bg: Справка

en: Default
bg: По подразбиране

en: Top
bg: Връх

en: Small
bg: Малък

en: Large
bg: Голям

en: Time
bg: Време

en: Views
bg: Изгледи

en: Add
bg: Добави

en: View
bg: Прегледай

en: Length
bg: Времетраене

en: Region
bg: Област на сайта

en: Text
bg: Текст

en: User
bg: Потребител

en: User ID
bg: ID на Потребителя

en: Error
bg: Грешка

en: Options
bg: Параметри

en: Year
bg: Година

en: Bottom
bg: Дъно

en: Logo
bg: Лого

en: Off
bg: Изключи

en: Header
bg: Заглавна зона

en: Inline
bg: В една линия

en: Custom
bg: Персонализиран

en: Roles
bg: Роли

en: Address
bg: Адрес

en: Day
bg: Ден

en: Navigation
bg: Навигация

en: Color
bg: Цвят

en: Role
bg: Роля

en: Button
bg: Бутон

en: Save changes
bg: Запази промените

en: Template
bg: Шаблон

en: Template name
bg: Име на шаблона

en: Duration
bg: Период

en: Hidden
bg: Скрит

en: Clear
bg: Изчисти

en: unlimited
bg: неограничен

en: Right
bg: Дясно

en: Hours
bg: Часове

en: Seconds
bg: Секунди

en: Interval
bg: Интервал

en: Minutes
bg: Минути

en: Select
bg: Избери

en: Blocks
bg: Блокове

en: Hide
bg: Скрий

en: Field settings
bg: Настройки на полето

en: Skip to main content
bg: Премини към основното съдържание
