DXPR - en to lt translation catalogue (138 entries)

en: Title
lt: Pavadinimas

en: Images
lt: Vaizdai

en: Status
lt: Būsena

en: Prefix
lt: Priešdėlis

en: Suffix
lt: Priesaga

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Operations
lt: Veiksmai

en: Content
lt: Turinys

en: Type
lt: Tipas

en: Actions
lt: Veiksmai

en: Confirm
lt: Patvirtinti

en: Cancel
lt: Atšaukti

en: Language
lt: Kalba

en: Disabled
lt: Išjungta

en: Enabled
lt: Įjungta

en: On
lt: Įjungta

en: Yes
lt: Taip

en: No
lt: Ne

en: Documentation
lt: Dokumentacija

en: Date
lt: Data

en: Size
lt: Dydis

en: Search
lt: Paieška

en: None
lt: Joks

en: Message
lt: Žinutė

en: Weight
lt: Svoris

en: Link
lt: Nuoroda

en: Image
lt: Nuotrauka

en: Center
lt: Centras

en: Container
lt: Konteineris

en: Category
lt: Kategorija

en: Settings
lt: Nustatymai

en: Name
lt: Pavadinimas

en: Field
lt: Laukelis

en: Outline
lt: Apybraiža

en: Label
lt: Etiketė

en: Save
lt: Saugoti

en: Help
lt: Pagalba

en: Default
lt: Numatytasis

en: Top
lt: Viršus

en: Small
lt: Mažas

en: Large
lt: Didelis

en: Icon
lt: Piktograma

en: Time
lt: Laikas

en: Views
lt: Vaizdai

en: View
lt: Peržiūrėti

en: Length
lt: Ilgis

en: Section
lt: Sekcija

en: Region
lt: Sritis

en: Text
lt: Tekstas

en: Layout
lt: Išdėstymas

en: User
lt: Narys

en: User ID
lt: Nario ID

en: Error
lt: Klaida

en: Options
lt: Nustatymai

en: Separator
lt: Skirtukas

en: Year
lt: Metai

en: Bottom
lt: Apačia

en: Logo
lt: Logotipas

en: Off
lt: Išjungta

en: Header
lt: Antraštė

en: Inline
lt: Eilutėje

en: Custom
lt: Savitas

en: Roles
lt: Rolės

en: Normal
lt: Normalus

en: Success
lt: Sėkmingai

en: Warning
lt: Įspėjimas

en: New window
lt: Naujas langas

en: Width
lt: Plotis

en: Height
lt: Aukštis

en: Display options
lt: Rodymo parinktys

en: Model
lt: Modelis

en: Address
lt: Adresas

en: Day
lt: Diena

en: Start
lt: Pradžia

en: End
lt: Pabaiga

en: Align
lt: Lygiuoti

en: Loop
lt: Ciklas

en: Background color
lt: Fono spalva

en: Navigation
lt: Navigacija

en: Color
lt: Spalva

en: Role
lt: Rolė

en: Counter
lt: Skaitliukas

en: Button
lt: Mygtukas

en: Square
lt: Kvadratas

en: Save changes
lt: Išsaugoti pakeitimus

en: Provider
lt: Tiekėjas

en: Clone
lt: Klonuoti

en: Plain
lt: Paprastas

en: Template
lt: Šablonas

en: Close
lt: Uždaryti

en: Duration
lt: Laikas

en: Hidden
lt: Paslėptas

en: Clear
lt: Išvalyti

en: unlimited
lt: neribotas

en: Today
lt: Šiandien

en: Font size
lt: Šrifto dydis

en: Hour
lt: Valanda

en: Minute
lt: Minutė

en: Second
lt: Sekundė

en: Map
lt: Žemėlapis

en: Fixed
lt: Fiksuotas

en: Days
lt: Dienos

en: Sidebar
lt: Šoninė juosta

en: Left
lt: Kairė

en: Right
lt: Dešinė

en: Hours
lt: Valandos

en: Seconds
lt: Sekundės

en: Info
lt: Informacija

en: Style
lt: Stilius

en: Interval
lt: Intervalas

en: Video width
lt: Video plotis

en: Minutes
lt: Minutės

en: Same window
lt: Tas pats langas

en: Tabs
lt: Kortelės

en: Select
lt: Pasirinkti

en: Copy
lt: Kopijuoti

en: Blocks
lt: Blokai

en: Grid
lt: Tinklelis

en: Hide
lt: Slėpti

en: Global
lt: Globalus

en: Transparent
lt: Permatomas

en: Space
lt: Tarpas

en: Show all
lt: Rodyti visus

en: Machine name
lt: Mašininis pavadinimas

en: Locked
lt: Užrakinta

en: Field settings
lt: Laukelio nuostatos

en: Skip to main content
lt: Pereiti į pagrindinį turinį

en: Column
lt: Stulpelis

en: Element
lt: Elementas

en: Entity type
lt: Entity tipas

en: Light
lt: Šviesi

en: Cover
lt: Viršelis

en: Comma
lt: Kablelis

en: Gradient
lt: Pereinantis

en: Elements
lt: Elementai

en: Media Library
lt: Media biblioteka

en: Dark
lt: Tamsiai

en: 1 item selected. | @count items selected.
lt[0]: @count elementas pasirinktas.
lt[1]: @count elementai pasirinkti.
lt[2]: @count elementų pasirinkta.
