DXPR - en to af translation catalogue (57 entries)

en: Title
af: Titel

en: Body
af: Teks

en: Images
af: Beelde

en: Prefix
af: Voorvoegsel

en: Suffix
af: Agtervoegsel

en: Delete
af: Vee uit

en: Operations
af: Aksies

en: Content
af: Inhoud

en: Type
af: Tipe

en: Actions
af: Aksies

en: Confirm
af: Bevestig

en: Cancel
af: Kanseleer

en: Language
af: Taal

en: Disabled
af: Gedeaktiveer

en: Enabled
af: Geaktiveer

en: On
af: Op

en: Yes
af: Ja

en: No
af: Nee

en: Documentation
af: Dokumentasie

en: Date
af: Datum

en: Size
af: Grootte

en: Search
af: Soek

en: Reset
af: Herstel

en: None
af: Geen

en: Message
af: Boodskap

en: Weight
af: Gewig

en: Link
af: Skakel

en: Image
af: Beeld

en: Center
af: Senter

en: Container
af: Houer

en: Category
af: Kategorie

en: Settings
af: Verstellings

en: Name
af: Naam

en: Save
af: Stoor

en: Help
af: Hulp

en: Default
af: Verstek

en: Small
af: Klein

en: Large
af: Groot

en: Time
af: Tyd

en: View
af: Wys

en: User
af: Gebruiker

en: Error
af: Fout

en: Options
af: Opsies

en: Header
af: Hoof

en: Roles
af: Rolle

en: Normal
af: Normaal

en: Warning
af: Waarskuwing

en: Navigation
af: Navigasie

en: Color
af: Kleur

en: Role
af: Rol

en: Save settings
af: Stoor verstellings

en: Sidebar
af: Systaaf

en: Apply
af: Pas toe

en: Blocks
af: Blokke

en: Field settings
af: Veldverstellings

en: - All -
af: - Alle -

en: Master
af: Meester
