DXPR - en to mg translation catalogue (20 entries)

en: Title
mg: Lohateny

en: Next
mg: Manaraka

en: Status
mg: Toetra

en: Prefix
mg: Tovona

en: Suffix
mg: Tovana

en: Delete
mg: Fafaina

en: Operations
mg: Hatao

en: Content
mg: Lahatsoratra

en: Type
mg: Karazana

en: Actions
mg: Asa

en: Confirm
mg: Ankatoavina

en: Cancel
mg: Aoka ihany

en: Language
mg: Teny

en: Yes
mg: Eny

en: No
mg: Tsia

en: Search
mg: Karoka

en: Help
mg: Fanampiana

en: User
mg: Mpampiasa

en: Header
mg: Lohan-pejy

en: Clear
mg: Fafao
