DXPR - en to lv translation catalogue (160 entries)

en: Title
lv: Nosaukums

en: Images
lv: Attēli

en: Previous
lv: Iepriekšējais

en: Next
lv: Tālāk

en: Status
lv: Statuss

en: Prefix
lv: Prefikss

en: Suffix
lv: Sufikss

en: Delete
lv: Dzēst

en: Operations
lv: Darbības

en: Content
lv: Saturs

en: Type
lv: Veids

en: Actions
lv: Darbības

en: Confirm
lv: Apstiprināt

en: Cancel
lv: Atcelt

en: Language
lv: Valoda

en: Disabled
lv: Atspējots

en: Enabled
lv: Iespējots

en: On
lv: Aktīvs

en: Yes
lv: Jā

en: No
lv: Nē

en: License
lv: Licenze

en: Date
lv: Datums

en: Size
lv: Izmērs

en: Search
lv: Meklēt

en: None
lv: Nav

en: Message
lv: Ziņojums

en: Country
lv: Valsts

en: Weight
lv: Svars

en: Link
lv: Saite

en: Image
lv: Attēls

en: Center
lv: Centrēt

en: Container
lv: Konteiners

en: Category
lv: Kategorija

en: Settings
lv: Iestatījumi

en: Field
lv: Lauks

en: Outline
lv: Izklāsts

en: Label
lv: Etiķete

en: Save
lv: Saglabāt

en: Help
lv: Palīdzība

en: Font Size
lv: Fonta izmērs

en: True
lv: Jā

en: False
lv: Nē

en: Default
lv: Noklusējuma

en: Background
lv: Fons

en: Top
lv: Augša

en: Small
lv: Mazs

en: Large
lv: Liels

en: Icon
lv: Ikona

en: Time
lv: Laiks

en: Views
lv: Skati

en: View
lv: Skatīt

en: Length
lv: Garums

en: Region
lv: Reģions

en: Text
lv: Teksts

en: Layout
lv: Izkārtojums

en: User
lv: Lietotājs

en: User ID
lv: Lietotāja ID

en: Error
lv: Kļūda

en: Options
lv: Iespējas

en: Separator
lv: Atdalītājs

en: Year
lv: Gads

en: Bottom
lv: Apakša

en: Off
lv: Izslēgts

en: Header
lv: Galvene

en: Inline
lv: Vienā līmenī

en: Custom
lv: Pielāgots

en: Roles
lv: Lomas

en: Percent
lv: Procenti

en: Normal
lv: Normāls

en: Warning
lv: Brīdinājums

en: Width
lv: Platums

en: Height
lv: Augstums

en: Display options
lv: Attēlojuma iespējas

en: Thumbnail
lv: Sīktēls

en: Media
lv: Multivide

en: Address
lv: Adrese

en: Day
lv: Diena

en: Start
lv: Sākt

en: End
lv: Beigt

en: more info
lv: Vairāk informācījas

en: Align
lv: Novietot

en: Loop
lv: Cilpa

en: General Settings
lv: Vispārējie uzstādījumi

en: Background color
lv: Fona krāsa

en: Color
lv: Krāsa

en: Role
lv: Loma

en: Counter
lv: Skaitītājs

en: Button
lv: Poga

en: Square
lv: Kvadrāts

en: Save changes
lv: Saglabāt izmaiņas

en: Provider
lv: Pakalpojumu sniedzējs

en: Clone
lv: Klonēt

en: Tab
lv: Cilne

en: Plain
lv: Vienkāršs

en: Template name
lv: Veidnes nosaukums

en: Close
lv: Aizvērt

en: Save settings
lv: Saglabāt iestatījumus

en: Duration
lv: Ilgums

en: France
lv: Francija

en: United States
lv: Amerikas Savienotās Valstis

en: Hidden
lv: Slēpts

en: Key
lv: Atslēga

en: Clear
lv: Notīrīt

en: unlimited
lv: neierobežots

en: Today
lv: Šodien

en: Font size
lv: Fonta izmērs

en: Hour
lv: Stunda

en: Minute
lv: Minūte

en: Second
lv: Sekunde

en: Map
lv: Karte

en: Fixed
lv: Fiksēts

en: Days
lv: Dienas

en: Sidebar
lv: Sānjosla

en: Left
lv: Pa kreisi

en: Right
lv: Pa labi

en: Hours
lv: Stundas

en: Seconds
lv: Sekundes

en: Style
lv: Stils

en: Reverse
lv: Apgriezta secība

en: Thousands separator
lv: Tūkstošu atdalītājs

en: Interval
lv: Intervāls

en: Top left
lv: Augšdaļā pa kreisi

en: Top right
lv: Augšējā labajā stūrī

en: Bottom right
lv: Apakšējā labajā pusē

en: Bottom left
lv: Apakšā kreisajā pusē

en: Minutes
lv: Minūtes

en: Tabs
lv: Cilnes

en: Copy
lv: Kopēt

en: Sites
lv: Vietnes

en: Blocks
lv: Bloki

en: Float
lv: Daļskaitlis

en: Grid
lv: Režģis

en: Text Editor
lv: Teksta Redaktors

en: Hide
lv: Apslēpt

en: Global
lv: Globāls

en: Transparent
lv: Caurspīdīgs

en: Space
lv: Atstarpe

en: Blockquote
lv: Citāts

en: Edit View
lv: Rediģet Skatījumu

en: Items to display
lv: Attēlojamie vienumi

en: Machine name
lv: Mašīnvārds

en: Locked
lv: Slēgts

en: Field settings
lv: Lauku iestatījumi

en: Skip to main content
lv: Pārlekt uz galveno saturu

en: Cut
lv: Izgriezt

en: Paste
lv: Ielīmēt

en: Column
lv: Kolonna

en: Element
lv: Elements

en: Entity type
lv: Entītijas veids

en: Inherit
lv: Mantot

en: Row
lv: Rinda

en: Cover
lv: Titulbilde

en: Comma
lv: Komats

en: Card
lv: Kartiņa

en: Gradient
lv: Gradients

en: Layers
lv: Slāņi

en: Media browser
lv: Mediju pārlūks

en: Responsive image
lv: Responsīvs attēls

en: View modes
lv: Skatu režīmi

en: Responsive
lv: Responsīvs
