DXPR Marketing CMS - en to ur translation catalogue (11 entries)

en: Pages
ur: صفحات

en: Content
ur: متن

en: On
ur: آن

en: Tags
ur: ٹیگز

en: Image
ur: تصویر

en: Help
ur: مدد

en: Audio
ur: آڈیو

en: Anonymous
ur: گمنام

en: English
ur: انگریزی

en: Your message has been sent.
ur: آپ کا پیغام ارسال کر دیا گیا ہے۔

en: The installation has encountered an error.
ur: تنصیب کے عمل  کو خرابی کا سامنا ہے۔
