DXPR Marketing CMS - en to az translation catalogue (35 entries)

en: Pages
az: Səhifələr

en: Content
az: Məzmun

en: On
az: Aktiv

en: Tags
az: Teqlər

en: Image
az: Şəkil

en: Help
az: Dəstək

en: Continue
az: Davam et

en: Add content
az: Kontent əlavə et

en: Page title
az: Səhifə başlığı

en: Breadcrumb
az: Çörək qırıntıları

en: Off
az: Söndürülüb

en: Header
az: Başlıq

en: Footer
az: Aşağı hissə

en: Promoted to front page
az: Əsas səhifəyə yüksəldi

en: Anonymous
az: Anonim

en: English
az: İngilis

en: Your message has been sent.
az: Mesajınız göndərildi.

en: Document
az: Sənəd

en: Tabs
az: Tablar

en: Anonymous user
az: Anonim istifadəçi

en: Language switcher
az: Dil dəyişdiricisi

en: Authenticated user
az: Qeydiyyatdan keçmiş istifadəçi

en: Main navigation
az: Əsas naviqasiya

en: Primary tabs
az: Əsas tablar

en: Secondary tabs
az: İkinci dərəcəli nişanlar

en: First sidebar
az: Birinci yan panel

en: The installation has encountered an error.
az: Quraşdırma xəta ilə üzləşdi.

en: Personal contact form
az: Şəxsi əlaqə forması

en: Breadcrumbs
az: Çörək qırıntıları

en: Page top
az: Səhifənin yuxarısı

en: Page bottom
az: Səhifənin aşağısı

en: Status messages
az: Vəziyyət mesajları

en: All content
az: Bütün kontent

en: Secondary menu
az: İkinci dərəcəli menyu

en: Main page content
az: Əsas səhifə məzmunu
