DXPR - en to gu translation catalogue (9 entries)

en: Home
gu: મુખ પૃષ્ઠ

en: Body
gu: લખાણ મુખ્ય ભાગ

en: Article
gu: લેખ

en: Comments
gu: ટિપ્પણીઓ

en: On
gu: ચાલુ

en: Picture
gu: ચિત્ર

en: Add content
gu: માહિતી ઉમેરો

en: Anonymous
gu: અજ્ઞાત

en: The installation has encountered an error.
gu: આ સ્થાપન દરમિયાન કોઈ સમસ્ય ઉદ્ભવી છે.
