DXPR Theme (1.2.4) - en to ur translation catalogue (7 entries)

en: Home
ur: مرکز

en: Previous
ur: گزشتہ

en: Next
ur: اگلا

en: Content
ur: متن

en: Comments
ur: تبصرے

en: Site name
ur: سائٹ کا نام

en: Normal
ur: عمومی
