DXPR Theme - en to ca translation catalogue (51 entries)

en: Home
ca: Inici

en: Previous
ca: Anterior

en: Next
ca: Següent

en: Content
ca: Contingut

en: Comments
ca: Comentaris

en: None
ca: Cap

en: Center
ca: Centre

en: Help
ca: Ajuda

en: Top
ca: Part superior

en: Layout
ca: Disposició

en: Page title
ca: Títol de la pàgina

en: Bottom
ca: Part inferior

en: Site name
ca: Nom del lloc

en: Header
ca: Capçalera

en: Footer
ca: Peu

en: Custom
ca: Personalitzat

en: Width
ca: Amplada

en: Height
ca: Alçada

en: Border
ca: Vora

en: Text color
ca: Color del text

en: Navigation
ca: Navegació

en: Repeat
ca: Repeteix

en: Close
ca: Tanca

en: Left
ca: Esquerra

en: Right
ca: Dreta

en: White
ca: Blanc

en: Link color
ca: Color dels enllaços

en: Tabs
ca: Pestanyes

en: Bold
ca: Negreta

en: Italic
ca: Cursiva

en: Blockquote
ca: Bloc de cita

en: Skip to main content
ca: Vés al contingut

en: Main navigation
ca: Navegació principal

en: Primary tabs
ca: Pestanyes primàries

en: Secondary tabs
ca: Pestanyes secundàries

en: Primary
ca: Primari

en: Secondary
ca: Secundari

en: Breadcrumbs
ca: Fil d'ariadna

en: Page top
ca: Part superior de la pàgina

en: Page bottom
ca: Part inferior de la pàgina

en: Status messages
ca: Missatges d'estat

en: Main page content
ca: Contingut principal de la pàgina

en: The logo could not be uploaded.
ca: No es pot carregar el logotip.

en: The custom logo path is invalid.
ca: El camí personalitzat del logo és invàlid.

en: Highlighted
ca: Destacat

en: Footer background
ca: Fons del peu

en: Headings
ca: Capçaleres

en: Site branding
ca: Marca del lloc

en: Submitted by @author_name on @date
ca: Enviat per @author_name el @date

en: Primary admin actions
ca: Accions principals d'administració

en: Divider
ca: Divisor
