DXPR Theme - en to bg translation catalogue (26 entries)

en: Home
bg: Каталог

en: Content
bg: Съдържание

en: Comments
bg: Коментари

en: None
bg: Не

en: Center
bg: Център

en: Go to previous page
bg: Към предишната страница

en: Go to next page
bg: Към следващата страница

en: Help
bg: Справка

en: Top
bg: Връх

en: Unknown
bg: Неизвестно

en: Page title
bg: Заглавие на страница

en: Page
bg: Страница

en: Bottom
bg: Дъно

en: Site name
bg: Име на сайта

en: Header
bg: Заглавна зона

en: Footer
bg: Под черта

en: Custom
bg: Персонализиран

en: Navigation
bg: Навигация

en: Right
bg: Дясно

en: Go to first page
bg: Към първата страница

en: Go to last page
bg: Към последната страница

en: Skip to main content
bg: Премини към основното съдържание

en: Color set
bg: Цветова гама

en: Error message
bg: Съобщение за грешка

en: Warning message
bg: Предупредително съобщение

en: Status message
bg: Статус съобщение
