DXPR Theme - en to is translation catalogue (32 entries)

en: Home
is: Forsíða

en: Content
is: Innihald

en: Comments
is: Ummæli

en: None
is: Engin

en: Center
is: Miðja

en: Go to previous page
is: Fara á fyrri síðu

en: Go to next page
is: Fara á næstu síðu

en: Help
is: Hjálp

en: Background Image
is: Bakgunnsmynd

en: Top
is: Toppur

en: Layout
is: Útlit

en: Unknown
is: Óþekkt

en: Page title
is: Titill síðu

en: Page
is: Síða

en: Site name
is: Nafn vefs

en: Header
is: Haus

en: Footer
is: Fótur

en: Custom
is: Sérsniðið

en: Width
is: Breidd

en: Height
is: Hæð

en: Close
is: Loka

en: Left
is: Vinstri

en: Right
is: Hægri

en: ‹ Previous
is: < Fyrri

en: Tabs
is: Flipar

en: Next page
is: Næsta síða

en: Go to first page
is: Fara á fremstu síðu

en: Go to last page
is: Fara á öftustu síðu

en: Bold
is: Feitletrað

en: Uppercase
is: Hástafa

en: Current page
is: Núverandi síða

en: Last page
is: Síðasta síða
