DXPR Theme - en to ht translation catalogue (14 entries)

en: Comments
ht: Kòmantè yo

en: Help
ht: Èd

en: Page title
ht: Tit paj

en: Page
ht: Paj

en: Site name
ht: Non sit la

en: Footer
ht: Pye paj

en: ‹ Previous
ht: ‹ Presedan

en: Next ›
ht: Swivan ›

en: Skip to main content
ht: Ale nan kontni prensipal la

en: Main navigation
ht: Meni prensipal

en: Secondary tabs
ht: Dezyèm kolòn

en: Main page content
ht: Kontni paj prensipal la

en: Status message
ht: Mesaj sou eta

en: Site branding
ht: Eslogan sit la
