DXPR Theme - en to jv translation catalogue (33 entries)

en: Home
jv: Joglo

en: Content
jv: Konten

en: Comments
jv: Komèntar

en: None
jv: Nihil

en: Go to previous page
jv: Kācā sakdurungé

en: Go to next page
jv: Kācā terusané

en: Help
jv: Pitulungan

en: Top
jv: Ndhuwur

en: Unknown
jv: Ora dikenal

en: Page title
jv: Judhul kācā

en: Page
jv: Kācā

en: Bottom
jv: Ngisor

en: Site name
jv: Jeneng Situs

en: Custom
jv: Kostum

en: Width
jv: Ambané

en: Height
jv: Dhuwuré

en: Navigation
jv: Navigasi

en: Left
jv: Kiwa

en: Right
jv: Tengen

en: Go to first page
jv: Kācā pertama

en: Go to last page
jv: Kācā terakhir

en: Overlay
jv: Ngambang

en: Skip to main content
jv: Liwati nang kontèn utama

en: Color set
jv: Daftar warna

en: Error message
jv: Pesen kesalahan

en: Warning message
jv: Welingan

en: Primary tabs
jv: Tab Primer

en: Secondary tabs
jv: Tab sékundér

en: Page top
jv: Kaca ndhuwur

en: Page bottom
jv: Kācā ngisor

en: Main page content
jv: Kācā utama konten

en: Status message
jv: Status pesen

en: The custom logo path is invalid.
jv: Path kostum logo ora sah.
