DXPR Theme - en to be translation catalogue (41 entries)

en: Home
be: Хатняя старонка

en: Content
be: Змесціва

en: Comments
be: Каментары

en: None
be: Аніводны(ая)

en: Center
be: Цэнтр

en: Go to previous page
be: Да папярэдняй старонкі

en: Go to next page
be: Да наступнай старонкі

en: Help
be: Дапамога

en: Top
be: Верх

en: Unknown
be: Невядомы

en: Page title
be: Загаловак старонкі

en: Page
be: Старонка

en: Bottom
be: Знізу

en: Site name
be: Назоў сайту

en: Header
be: Загаловак

en: Footer
be: Ніжні калантытул

en: Custom
be: Паводле настроек

en: Normal
be: Нармальны

en: Width
be: Шырыня

en: Height
be: Вышыня

en: Navigation
be: Навігацыя

en: Repeat
be: Паўтарыць

en: Left
be: Злева

en: Right
be: Справа

en: Go to first page
be: Да першай старонкі

en: Go to last page
be: Да апошняй старонкі

en: Overlay
be: Перакрываючы слой

en: Skip to main content
be: Перайсці да асноўнага змесціва

en: Color set
be: Набор колераў

en: Error message
be: Паведамленне пра памылку

en: Main navigation
be: Галоўная навігацыя

en: Warning message
be: Папярэджанне

en: Primary tabs
be: Першасныя табы

en: Secondary tabs
be: Другасныя табы

en: Page top
be: У пачатак старонкі

en: Page bottom
be: Унізе старонкі

en: Status messages
be: Паведамленні статусу

en: Main page content
be: Кантэнт галоўнай старонкі

en: Status message
be: Паведамленне пра статус

en: The custom logo path is invalid.
be: Маршрут уласнага лагатыпу няправільны.

en: Highlighted
be: Выдзелены
