DXPR Theme - en to ast translation catalogue (22 entries)

en: Home
ast: Entamu

en: Content
ast: Conteníu

en: Comments
ast: Comentarios

en: None
ast: Nengún

en: Center
ast: Centru

en: Go to previous page
ast: Dir a la páxina anterior

en: Go to next page
ast: Dir a la páxina siguiente

en: Help
ast: Aida

en: Top
ast: Cimeru

en: Unknown
ast: Desconocíu

en: Page title
ast: Títulu de la páxina

en: Page
ast: Páxina

en: Bottom
ast: Abaxo

en: Site name
ast: Nome del sitiu

en: Header
ast: Encabezáu

en: Footer
ast: Pie de páxina

en: Custom
ast: Personalizáu

en: Height
ast: Altu

en: Navigation
ast: Navegación

en: Close
ast: Zarrar

en: Left
ast: Izquierda

en: Right
ast: Derecha
