DXPR Theme - en to cs translation catalogue (57 entries)

en: Home
cs: Domů

en: Content
cs: Obsah

en: Comments
cs: Komentáře

en: None
cs: Žádné

en: Center
cs: Na střed

en: Go to previous page
cs: Přejít na předchozí stranu

en: Go to next page
cs: Přejít na další stranu

en: Help
cs: Nápověda

en: Top
cs: Nahoru

en: Unknown
cs: Neznámý

en: Page title
cs: Název stránky

en: Page
cs: Stránka

en: Bottom
cs: Dole

en: Site name
cs: Název webu

en: Header
cs: Hlavička

en: Footer
cs: Patička

en: Custom
cs: Vlastní

en: Normal
cs: Normální

en: Height
cs: Výška

en: Navigation
cs: Navigace

en: Repeat
cs: Opakovat

en: Close
cs: Zavřít

en: White
cs: Bílá

en: ‹ Previous
cs: ‹ Předchozí

en: Next ›
cs: Následující ›

en: Tabs
cs: Záložky

en: Next page
cs: Následující stránka

en: Go to first page
cs: Přejít na první stranu

en: Go to last page
cs: Přejít na poslední stranu

en: Bold
cs: Tučné

en: Italic
cs: Kurzíva

en: Blockquote
cs: Bloková citace

en: Skip to main content
cs: Přejít k hlavnímu obsahu

en: Color set
cs: Barevné vzory

en: Regions
cs: Regiony

en: Opacity
cs: Neprůhlednost

en: Fonts
cs: Fonty

en: Error message
cs: Chybová zpráva

en: Main navigation
cs: Hlavní navigace

en: Warning message
cs: Zpráva s varováním

en: Primary tabs
cs: Hlavní záložky

en: Secondary tabs
cs: Sekundární záložky

en: Primary
cs: Primární

en: Secondary
cs: Sekundární

en: « First
cs: « První

en: Last »
cs: Poslední »

en: Breadcrumbs
cs: Drobečková navigace

en: Page bottom
cs: Dolní část stránky

en: Status messages
cs: Stavové zprávy

en: Main page content
cs: Obsah hlavní stránky

en: Status message
cs: Zpráva o stavu

en: The custom logo path is invalid.
cs: Cesta k vlastnímu logu je neplatná.

en: Current page
cs: Aktuální stránka

en: Highlighted
cs: Zvýrazněno

en: Previous page
cs: Předchozí stránka

en: Last page
cs: Poslední stránka

en: Submitted by @author_name on @date
cs: Napsal uživatel @author_name dne @date
