DXPR Theme - en to fi translation catalogue (75 entries)

en: Home
fi: Etusivu

en: Content
fi: Sisältö

en: Comments
fi: Kommentit

en: None
fi: Ei mitään

en: Center
fi: Keskellä

en: Go to previous page
fi: Siirry edelliselle sivulle

en: Go to next page
fi: Siirry seuraavalle sivulle

en: Help
fi: Ohje

en: Top
fi: Ylhäällä

en: Layout
fi: Ulkoasu

en: Unknown
fi: Tuntematon

en: Page title
fi: Sivun otsikko

en: Page
fi: Sivu

en: Bottom
fi: Alhaalla

en: Site name
fi: Sivuston nimi

en: Header
fi: Ylätunniste

en: Footer
fi: Alatunniste

en: Custom
fi: Oma

en: Normal
fi: Normaali

en: Height
fi: Korkeus

en: Border
fi: Raja

en: Navigation
fi: Navigaatio

en: Repeat
fi: Toisto

en: Close
fi: Sulje

en: Content Top
fi: Sisältölohkon yläosa

en: Left
fi: Vasemmalla

en: Right
fi: Oikealla

en: ‹ Previous
fi: ‹ Edellinen

en: Next ›
fi: Seuraava ›

en: Fade in
fi: Häivennä

en: Tabs
fi: Välilehdet

en: Next page
fi: Seuraava sivu

en: Go to first page
fi: Siirry ensimmäiselle sivulle

en: Go to last page
fi: Siirry viimeiselle sivulle

en: Bold
fi: Lihavoitu

en: Border Color
fi: Reunan väri

en: Italic
fi: Kursivoitu

en: Uppercase
fi: Muunna isoiksi kirjaimiksi

en: Overlay
fi: Päällys

en: Blockquote
fi: Kappalelainaus

en: Skip to main content
fi: Hyppää pääsisältöön

en: Color set
fi: Värisarja

en: Logo Height
fi: Logon korkeus

en: Regions
fi: Alueet

en: Opacity
fi: Läpinäkyvyys

en: Fonts
fi: Fontit

en: Error message
fi: Virheviesti

en: Main navigation
fi: Päävalikko

en: Warning message
fi: Varoitusviesti

en: Primary tabs
fi: Ensisijaiset välilehdet

en: Secondary tabs
fi: Toissijaiset välilehdet

en: Cover
fi: Kansi

en: Primary
fi: Ensisijainen

en: Secondary
fi: Toissijainen

en: Card
fi: Kortti

en: Pagination
fi: Sivutus

en: « First
fi: « Ensimmäinen

en: Last »
fi: Viimeinen »

en: Breadcrumbs
fi: Murupolku

en: Page top
fi: Sivun yläreunaan

en: Page bottom
fi: Sivun alareuna

en: Sidebar First
fi: Ensimmäinen sivupalkki

en: Status messages
fi: Tilaviestit

en: Main page content
fi: Pääsivun sisältö

en: Status message
fi: Tilanneviesti

en: The custom logo path is invalid.
fi: Oman logon polku ei kelpaa.

en: Current page
fi: Tämänhetkinen sivu

en: Highlighted
fi: Korostettu

en: Previous page
fi: Edellinen sivu

en: Sidebar Second
fi: Toinen sivupalkki

en: Last page
fi: Viimeinen sivu

en: Site branding
fi: Sivuston brändäys

en: First page
fi: Ensimmäinen sivu

en: Submitted by @author_name on @date
fi: Lähettänyt @author_name @date

en: Primary admin actions
fi: Ensisijaiset ylläpidon toimenpiteet
