DXPR Theme - en to ka translation catalogue (23 entries)

en: Home
ka: მთავარი

en: Content
ka: კონტენტი

en: Comments
ka: კომენტარები

en: None
ka: არცერთი

en: Go to previous page
ka: წინა გვერდზე გადასვლა

en: Go to next page
ka: შემდეგ გვერდზე გადასვლა

en: Help
ka: დახმარება

en: Top
ka: ზედა

en: Unknown
ka: უცნობი

en: Page title
ka: გვერდის სათაური

en: Page
ka: გვერდი

en: Bottom
ka: ქვემოთ

en: Site name
ka: საიტის სახელი

en: Height
ka: სიმაღლე

en: Navigation
ka: ნავიგაცია

en: Left
ka: მარცხნივ

en: Right
ka: მარჯვნივ

en: ‹ Previous
ka: ‹ წინა

en: Next ›
ka: შემდეგი ›

en: Next page
ka: შემდეგი გვერდი

en: Go to first page
ka: პირველ გვერდზე გადასვლა

en: Go to last page
ka: ბოლო გვერდზე გადასვლა

en: Italic
ka: დახრილი
