DXPR Theme - en to sl translation catalogue (29 entries)

en: Home
sl: Domov

en: Content
sl: Vsebine

en: Comments
sl: Komentarji

en: None
sl: Brez

en: Go to previous page
sl: Pojdi na prejšnjo stran

en: Go to next page
sl: Pojdi na naslednjo stran

en: Help
sl: Pomoč

en: Top
sl: Na vrhu

en: Layout
sl: Postavitev

en: Unknown
sl: Neznan

en: Page title
sl: Naslov strani

en: Page
sl: Stran

en: Bottom
sl: Spodaj

en: Site name
sl: Ime spletnega mesta

en: Header
sl: Glava

en: Footer
sl: Noga

en: Custom
sl: Prilagojeno

en: Height
sl: Višina

en: Navigation
sl: Navigacija

en: Close
sl: Zapri

en: White
sl: Bela

en: Go to first page
sl: Pojdi na začetno stran

en: Go to last page
sl: Pojdi na zadnjo stran

en: Overlay
sl: Prekrivalo

en: Color set
sl: Barvna shema

en: Error message
sl: Sporočilo o napaki

en: Warning message
sl: Opozorilno sporočilo

en: Primary tabs
sl: Primarni zavihki

en: Secondary tabs
sl: Sekundarni zavihki
