DXPR Theme - en to ug translation catalogue (37 entries)

en: Home
ug: باشبەت

en: Content
ug: مەزمۇن

en: Comments
ug: ئىنكاسلار

en: None
ug: يوق

en: Center
ug: ئوتتۇرىغا توغرىلاش

en: Go to previous page
ug: ئالدىنقى بەتكە قايتىش

en: Go to next page
ug: كىيىنكى بەت

en: Background Image
ug: تەگلىك سۈرىتى

en: Top
ug: ئۈستى

en: Page title
ug: بەت تېمىسى

en: Bottom
ug: ئاستى

en: Site name
ug: بېكەت نامى

en: Header
ug: بەت بېشى

en: Custom
ug: ئۆزى بەلگىلەش

en: Height
ug: ئېگىزلىكى

en: Colors
ug: رەڭلەر

en: Border
ug: چۆرىسى

en: Navigation
ug: يول باشلاش

en: Close
ug: يېپىش

en: Left
ug: سولغا توغرىلاش

en: Right
ug: ئوڭغا توغرىلاش

en: White
ug: ئاق

en: Tabs
ug: جەدۋەل

en: Next page
ug: كېيىنكى بەت

en: Go to first page
ug: بىرىنچى بەت

en: Go to last page
ug: ئاخىرقى بەت

en: Bold
ug: توم

en: Italic
ug: يانتۇ

en: Blockquote
ug: نەقىل

en: Paragraph
ug: پاراگراف

en: Error message
ug: خاتالىق

en: Warning message
ug: ئەسكەرتىش

en: Page top
ug: بەت ئۈستى

en: Page bottom
ug: بەت ئاستى

en: Current page
ug: ھازىرقى بەت

en: Previous page
ug: ئالدىنقى بەت

en: No Repeat
ug: تەكرارلانمىسۇن
