DXPR Theme - en to gl translation catalogue (71 entries)

en: Home
gl: Inicio

en: Content
gl: Contido

en: Comments
gl: Comentarios

en: None
gl: Ningún

en: Center
gl: Centrar

en: Go to previous page
gl: Ir á páxina anterior

en: Go to next page
gl: Ir á seguinte páxina

en: Help
gl: Axuda

en: Top
gl: Superior

en: Layout
gl: Disposición

en: Unknown
gl: Descoñecido

en: Page title
gl: Título da páxina

en: Page
gl: Páxina

en: Bottom
gl: Botón

en: Header
gl: Encabezado

en: Footer
gl: Pé de páxina

en: Custom
gl: Personalizado

en: Height
gl: Alto

en: Colors
gl: Cores

en: Navigation
gl: Navegación

en: Close
gl: Pechar

en: Content Top
gl: Contido Superior

en: Content Bottom
gl: Contido Inferior

en: Left
gl: Esquerda

en: Right
gl: Dereita

en: White
gl: Branco

en: Top left
gl: Arriba á esquerda

en: Top right
gl: Arriba á dereita

en: Bottom right
gl: Abaixo á dereita

en: Bottom left
gl: Abaixo á esquerda

en: ‹ Previous
gl: ‹ Anterior

en: Next ›
gl: Seguinte ›

en: Tabs
gl: Lapelas

en: Next page
gl: Páxina Seguinte

en: Go to first page
gl: Ir á primeira páxina

en: Go to last page
gl: Ir á última páxina

en: Bold
gl: Negriña

en: Italic
gl: Cursiva

en: Animation
gl: Animación

en: Overlay
gl: Superposición

en: Blockquote
gl: Bloque de cita

en: Skip to main content
gl: Ir o contido principal

en: Paragraph
gl: Parágrafo

en: Fonts
gl: Fontes

en: Error message
gl: Mensaxe de erro

en: Main navigation
gl: Navegación principal

en: Warning message
gl: Mensaxe de aviso

en: Primary tabs
gl: Lapelas principais

en: Secondary tabs
gl: Lapelas secundarias

en: Primary
gl: Primario

en: Secondary
gl: Secundario

en: Pagination
gl: Paxinación

en: « First
gl: « Primeira

en: Last »
gl: Última »

en: Bottom center
gl: Abaixo centrado

en: Breadcrumbs
gl: Migas de pan

en: Page top
gl: Parte superior da páxina

en: Page bottom
gl: Zona inferior da páxina

en: Status messages
gl: Mensaxes de estado

en: Main page content
gl: Contido da páxina principal

en: Status message
gl: Mensaxe de estado

en: The custom logo path is invalid.
gl: A ruta o logo personalizado non é válida.

en: Fixed width
gl: Ancho fixo

en: Current page
gl: Páxina actual

en: Highlighted
gl: Resaltado

en: Previous page
gl: Páxina anterior

en: Center left
gl: Centrado á esquerda

en: Center right
gl: Centrado á dereita

en: Site branding
gl: Marca do sitio

en: Submitted by @author_name on @date
gl: Enviado por @author_name o @date

en: Primary admin actions
gl: Accións primarias de administración
