DXPR Theme - en to hy translation catalogue (21 entries)

en: Home
hy: Սկիզբ

en: Content
hy: Պարունակություն

en: Comments
hy: Մեկնաբանություններ

en: None
hy: Ոչ մի

en: Center
hy: Կենտրոն

en: Go to previous page
hy: Անցնել նախորդ էջին

en: Go to next page
hy: Անցնել հաջորդ էջին

en: Help
hy: Օգնություն

en: Top
hy: Վերև

en: Unknown
hy: Անհայտ

en: Page title
hy: Էջի վերնագիր

en: Page
hy: Էջ

en: Bottom
hy: Ներքև

en: Footer
hy: Էջի ներքևի հատված

en: Height
hy: Բարձրություն

en: Left
hy: Ձախ

en: Error message
hy: Սխալի հաղորդագրություն

en: Warning message
hy: Զգուշացման հաղորդագրություն

en: Status messages
hy: Ստատուս հաղորդագրություններ

en: Status message
hy: Կարգավիճակի հաղորդագրություն

en: Submitted by @author_name on @date
hy: Թողարկվել է @author_nameի կողմից @date-ին
